Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BÖLGE ÇALIŞMADA GEÇ BİLDİRİME CEZA YOK!

Kıdemli Üye
    Nereden
    S.M.
    Alıntı ERDEMYLDZ Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı account_ Nickli Üyeden Alıntı

01.08.2009 tarihinden yeniişçi çalıştırmaya başlayan işyerlerinin bölge çalışma müdürlüğü numarasını www.calisma.gov.tr adresinde BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DOSYA NUMARASI TAKİP SİSTEMİ Linkinden işyeri SGK numarasını tamamını (23 rakam) olarak sonunda (000) ilave ederek yazıp ulaşabilirsiniz.
    Merhaba siz buradan numaralara ulaşabiliyormusunuz? Ben ulaşamadım bir türlü. Her türlü denedim ama sonuç yok atladığımız birşey mi var acaba?

link tıladığıızda Güvenlik sertifikası yok diye bir şey yazıyorsa en altta önerilmez diye bir link var onu tıklayın bu sefer sayfaya ulaşılamıyacak F5 tuşuna basın açılacaktır. F5 sürekli deneyin muhakkak açılır

eger 01/08/2009 dan sonra alınan numaraları sistem vermektedir. 1 ay sonra öğrendiğimde oldu bir kaç gün içinde öğrendiğimde

Müdavim Üye Talat DELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    HATAY
    [QUOTE=ERDEMYLDZ][QUOTE=account_]

01.08.2009 tarihinden yeniişçi çalıştırmaya başlayan işyerlerinin bölge çalışma müdürlüğü numarasını www.calisma.gov.tr adresinde BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DOSYA NUMARASI TAKİP SİSTEMİ Linkinden işyeri SGK numarasını tamamını (23 rakam) olarak sonunda (000) ilave ederek yazıp ulaşabilirsiniz.
    Arkadaşlar sayfaya giriyorum, işveren no ve 3 sıfır giriyorum. Hiç bir netice alamıyorum. Yapabilen var mı?
    DEĞERİNİ BİL:
    *Boş zamanın, *Sağlığın,*Gençliğin,*Sahip olduklarının,*Hayatın değerini bil!

Yeni Üye
    Nereden
    ...

Ben 2 tane mükellefime 14.10.2009 tarihinde ssk işyeri numarası aldım 16.10.2009 tarihinde ise bölge çalışma müdürlüğü doys numaralarını www.calisma.gov.tr den yazdırdım.
    Bilgi: 01.08.2009 tarihinden önceki bölge çalışma müdürlüğü numaralarını alamazsınız.