Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BÖLGE ÇALIŞMADA GEÇ BİLDİRİME CEZA YOK!

Ziyaretci
    AMAN ALLAHIM İNANAMIYORUM- YANLIŞ ANLADIM GALİBA-ÇALIŞMA BAKANLIĞINDA DAHA ÖNCE DOSYA AÇILMAMIŞ İŞVEREN İÇİN CEZA KESİLMEYECEKMİ, DOSYA NUMARASI ALINMAYACAKMI????ŞAKADIR YAW BUNLAR BİZİM HAYRIMIZA OLAN HİÇ BİR İŞE İMZA ATMAZLAR, GENELGE FOTO MONTAJ OLMASIN

Kıdemli Üye
    peki 01/08/2009 tarihinden önce yani temmuz ayı içinde eski tarihli kayıtlarını yaptıranalar cezamı yiyecek.

Üye
    Nereden
    MUH. PERSONELİ
    SLM YENİ CIKAN YASAYA GÖRE; İŞÇİ CIKIŞLARI ARTIK BÖLGE MÜD. VE İŞKUR MÜD. BİLDİRİMİ YAPILMAYACAK BU HUSUSTA BÖLGE ÇALIŞMA VE İŞKUR DOSYA NUMARALARINI YİNE BU MÜDÜRLÜKLERMİ VERECEK YOKSA SSK MÜDÜRLÜKLERİMİ VERECEK BU KONUDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM TŞK

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ

tc nosu olmayan muhtasarları nasıl bilderece cezası olurmu
    erenler

Üye

Arkadaşlar,daha önceden bir mükellefimizin sgk işyeri numarası vardı ama bölge çalışma ve işkur numarası yoktu şimdi bu firma 1,5 yıldır sigortalı çalıştırmıyor bugün çalıştırmaya başladı e-bildirge başvuru formlarını içeri verdik bölge çalışmaya veya işkura herhangi bir evrak vermemize gerek varmı?

Kıdemli Üye
    Nereden
    S.M.
    Alıntı GOKHAN64 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar,daha önceden bir mükellefimizin sgk işyeri numarası vardı ama bölge çalışma ve işkur numarası yoktu şimdi bu firma 1,5 yıldır sigortalı çalıştırmıyor bugün çalıştırmaya başladı e-bildirge başvuru formlarını içeri verdik bölge çalışmaya veya işkura herhangi bir evrak vermemize gerek varmı?

bölge çalışmaya iş yeri bildirgesi vererek numara alıcaksınız alınan numarayı sgk dan almış olduğunuz şifre ile sisteme girerek gerekli yere bölge çalışma nosunu yazacaksınız.
    iyi çalışmalar

Yeni Üye
    Nereden
    ...

01.08.2009 tarihinden yeniişçi çalıştırmaya başlayan işyerlerinin bölge çalışma müdürlüğü numarasını www.calisma.gov.tr adresinde BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DOSYA NUMARASI TAKİP SİSTEMİ Linkinden işyeri SGK numarasını tamamını (23 rakam) olarak sonunda (000) ilave ederek yazıp ulaşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Nereden
    Stajer
    Degerli Ustadlar.
    Bolge calismaya Gecmise yonelik (01.08.2009 dan once )zamaninda veya verilmeyen ek1 ek2 icinceza kesilmiyecek mi?
    Ali Sarıdüz

Üye
    Alıntı account_ Nickli Üyeden Alıntı

01.08.2009 tarihinden yeniişçi çalıştırmaya başlayan işyerlerinin bölge çalışma müdürlüğü numarasını www.calisma.gov.tr adresinde BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DOSYA NUMARASI TAKİP SİSTEMİ Linkinden işyeri SGK numarasını tamamını (23 rakam) olarak sonunda (000) ilave ederek yazıp ulaşabilirsiniz.
    Merhaba siz buradan numaralara ulaşabiliyormusunuz? Ben ulaşamadım bir türlü. Her türlü denedim ama sonuç yok atladığımız birşey mi var acaba?

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    EVET BENDE SORGULAMA YAPAMIYORUM