Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rapor süresi sonrası çalışma başlangıcı

Ziyaretci
    "10/07/2009 tarihinden itibaren 1 ay süre ile istirahat sonrasında çalışması uygundur " raporu alınmıştır. işe başlamagünü ne olmalıdır. Pazar gününe denk gelirseçalışmaya başlayabilirmi.

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak

raporda çalışmaya başlayabileceği tarih yazmıyormu?
    değilse bence acemi bir doktor vermiştir.
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Ziyaretci
    hayır yazmıyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    bazı raporlarda işbaşı yazmıyor. şu tarihte kontrol diyor. daha sonra çalışabilir kağıdı veriliyor. siz en iyisi işçiden çalışabilir kağıdı isteyin. gidip doktordan alsın.
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    Alıntı kenan2259 Nickli Üyeden Alıntı
    bazı raporlarda işbaşı yazmıyor. şu tarihte kontrol diyor. daha sonra çalışabilir kağıdı veriliyor. siz en iyisi işçiden çalışabilir kağıdı isteyin. gidip doktordan alsın.
    evet
    bazen ara kontrol durumları oluyor.
    asıl olan çalışır kağıdının olması
    normalde kontrol olduğu zamadna şu tarihte kontrol diye bir tarih yazılıyor
    Edited by: veli_ozyurt
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Ziyaretci
    sağlık kurulu istirahat raporunun karar sonucunda 1 ay süre sonrasında işbaşı yapması uygundur yazmakta. kontrol yazmamaktadır. işçiyle görüşmem sonucunda çalışabilir belgesivermemişler.Edited by: kamerhan_55

Ziyaretci
    ÇALIŞABILIR KAGIDI MUTLAK OLMASI GEREKIR DIE DUSUNUORUM... AMA BURDA İŞ BAŞI YAPMASI UYGUNDUR IBARESI DUSULMUS FAKAT ORDA MUTLAKA TARIH YAZILMALI..

Müdavim Üye
    DEMEK Kİ DÜZENLENMİŞ OLAN RAPOR HASTANE KURUMUNUN KENDİ DÜZENLEDİĞİ RAPOR, SİGORTALININ ALMASI GEREKEN "GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK RAPORU"NU İLGİLİ HASTENEDEN İSTESİN. GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK RAPORUNDA ÇALIŞACAĞI YADA KONTROLE GELMESİ GEREKEN TARİH MUTLAK SURETLE YAZAR.
    SONUÇTA BEN BU RAPORU İSTİYORUM Kİ İSTİRAHAT TARİHİNİ VE ÇALIŞACAĞI TARİHİ YAZABİLEYİM İŞ GÖREMEZLİK ÖDEMESİNE...

Üye
    emekliliğine 3,5 sene kala yani 1/12/2007 de isteğe bağlı ssk lı iken 1/10/2008 den sonrası bağkur sayılıyor. sanki son 3,5 sene si olanlar bundan muaftı bu konuda biligisi olan arkadaş paylaşırsa çok sevinirim
    Her sorun bir fırsattır

Müdavim Üye
    Nereden
    TEKİRDAĞ
    Alıntı munzam aidat Nickli Üyeden Alıntı
    DEMEK Kİ DÜZENLENMİŞ OLAN RAPOR HASTANE KURUMUNUN KENDİ DÜZENLEDİĞİ RAPOR, SİGORTALININ ALMASI GEREKEN "GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK RAPORU"NU İLGİLİ HASTENEDEN İSTESİN. GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK RAPORUNDA ÇALIŞACAĞI YADA KONTROLE GELMESİ GEREKEN TARİH MUTLAK SURETLE YAZAR. SONUÇTA BEN BU RAPORU İSTİYORUM Kİ İSTİRAHAT TARİHİNİ VE ÇALIŞACAĞI TARİHİ YAZABİLEYİM İŞ GÖREMEZLİK ÖDEMESİNE...*
    benim de demek istediğim bu idi. ve ayrıca her vizite kağıdı al personelden istirahat alsın ya da almasın çalışabilir kağıdı istemekte fayda var diye düşünüyorum. Doktor vermese de işyeri çalışabilir kağıdı istiyor desin alsın ki vizite kağıdı alan personelin gerçekten doktora çıkıp çıkmadığını veya işe gelmemek için mi vizite kağıdı aldığını işveren bilmiş olur.
    HATIRALAR SARMIŞTI 4-1 YANIMI.
    ŞİMDİ NESCAFE 3\'ü-1 ARADA İÇİYORUM.