Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iŞKUR BİLDİRİMLERİ

Yeni Üye
    işkurun sitesine girebilen varmı ?

Ziyaretci
    işkura işgücü en son ne zaman veriliyo acaba

Üye
    Nereden
    MUHASEBE PERSON
    İLGİLİ AYIN İŞGÜCÜ ÇİZELGESİ BİR SONRAKİ AYIN İLK HAFTASI VERİLMEK ZORUNDA.BAŞCA BİR TARİH YOK. ÖRNEĞİN AĞUSTOSUN İŞGÜCÜ ÇİZELGESİ EYLÜL AYININ İLK HAFTASI VERİLMESİ GEREKİYOR.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    arkadaşlar bu konuyla ilgili geçen ayda bu formda izleyen ayın ilk haftası denildi işkuru aradım ay sonuna kadar süreniz var diyorlar bu ne çelişki lütfen biri bana izleyen ayın ilk haftası verilir denen bir kanun maddesi yollasın ben aradım bulamadım

Ziyaretci

Yukarıdaki yazıda takip eden ayın sonuna kadar verilebilir deniyor.

Üye
    Nereden
    MUHASEBE PERSON
    İŞKUR, 2009 OCAK AYINDAN İTİBAREN 1 KİŞİDE OLSA BİLDİRİM YAPILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. AMA ŞUANA KADAR 1 KİŞİ ÇALIŞANI OLUP DA CEZA KESİLEN BİR MÜKELLEFİMİZ OLMADI. HER AN HANGİ CEZA KESİLECEĞİ BELLİ OLMAZ. SİZ BÜTÜN MÜKELLEFLERİNİZ İÇİN VERİN BENCE.

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM
    teşekkür ederim sayın sb

Üye
    Nereden
    MUHASEBE PERSON

BUGÜN İŞKURU TEKRAR ARADIM İLK HAFTASI AYLIK İŞGÜCÜ ÇİZELGESİ YETİŞMEDİĞİNDEN AYSONUNA KADAR VERİLEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER. ZATEN BU FORMDA HERKES BİLDİĞİNİ PAYLAŞACAKKİ YANLIŞ BİLDİĞİMİZ DOĞRULARIMIZI DÜZELTELİM ÖYLE DEĞİLMİ ARKADAŞLAR. İSTANBUL ÜMRANİYE İŞKURU ARADIĞIMDA BU KONUYLA İLGİLİ RESMİ BİR YAZI OLUP OLMADIĞINI SORDUM VE ORADA ÇALIŞAN BAYAN BİZE BİLGİLER MAİL OLARAK GELİYOR BAŞKA BİR YERDE YAYINLANDIMI BİLMİYORUM DEDİ. ORADAKİ ÇALIŞANLARDA İKNA EDİCİ OLMUYOR.

Ziyaretci
    <?: prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /></v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></vath><?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" /><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape><a href="file:///C:%5C&#068;ocuments%20and%20Settings%5CBULENT%20AY DIN%5CLocal%20Settings%5CTemporary%20Internet%20Fi les%5CC&#111;ntent.IE5%5C0HQBWX2N%5Cgcizelgesics1% 5b1%5d.jpg" target="_blank"></v:></v:shape>

Üye
    bu konuda mustafa bey uzunca bir açıklama yapmıştı çizelge vermemenin cezası yok anca işi garantiye almak için bilgi edinme kanunundan faydalanılarak bilgi istenebilir eğer resmi olarak cezai müeyyidesi varsa müdürlükler buna cvp verecektir eğer yok ise sadece vermeniz gerekiyor diceklerdir sizde bu cevap yazısını dosyanına koyup bildirim vermezssiniz. şeklinde bilgilendirme yapılmıştu bu sitede.