Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeterlilik Sınavı

Hybrid View

Müdavim Üye
    Nereden
    Mali Müşavir
    Üstadlarım; 4-5 temmuzda düzenlenen SMMM yeterlilik sınavlarına girdim.(ilk Hakkım) 5 dersten geçtim ve 2 dersim kaldı. Sorum bu derslerin birinden 45 ile kaldım. Tecrübesizliğime verin soruyorum acaba itiraz etsem bi faydası olur mu?? Edited by: mywizard
    Bugün Neyin Son Günü??

Moderatör
    Nereden
    istanbul

ben etmeyin derim.çünkü edenleri biliyorum aynı puanları alıyolar.yani 43 almışsa itiraz sonucunda oluşan puanda 43(nasıl oluyosa).sonuç alanı görmedim.
    ***Lütfen mesajlarınızda forumlarda bağırmak anlamına gelen büyük harf kullanmayınız.***
    ***konu başlıklarınız mesajınıza uygun olsun.LÜTFEN gibi kelimeler kullanmayınız.***

Müdavim Üye
    Nereden
    Mali Müşavir
    Bana da öle geliyo Naz hanım ama herkes itiraz et falan dedi.İtiraz etsem de aynı komisyon inceleyecek fark olacağını sanmıyorum bende.
    Bugün Neyin Son Günü??

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Boşuna uğraşmış olursunuz, Sn:naz_76 haklı, 1 puan bile oynamıyor, okuyanlar aynı kişiler. Değmez, bidahaki sınava iyi hazırlanın, şimdiden.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    Merhaba Sayın mywizard,

Eğer kağıdınızdan eminseniz muhakkak itiraz edin,

Bir tanıdığımgeçen dönem 6 ders aldı vergi hukuku dersinden kaldı. Kaldığıdersten emindi ve itiraz etti ve 50 ile geçti.

Kağıdınızdan eminseniz muhakkak itiraz edin hiç bir sakıncası yok.

[b]İyi Çalışmalar Dilerim Saygılarımla,
    SMMM.Aykut COŞKUNMERİÇ
    aykutcoskunmeric@turmob.org.tr
    aykutcoskunmeric@hotmail.com[b]

Moderatör
    Nereden
    SMMM
    Aykut beye katılamayacagım ,itiraz etmek demek matematıksel hatadan kaynaklanan hatanın tespıtı demek , onun dısında bır sey cıkmaz , fakat Mahkeme ile itiraz ederseniz o zaman ayrı
    Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa

Merhaba Aslı Hanım,
    Matematiksel hata bile olsa arkadaşın aklında kalacağına ben itiraz etmesini dilerim kendi kanaatim tabiki.

Daha yeni geçen dönem İstanbul Odasına kayıtlı bir arkadaşımız itiraz etti ve temmuz sınavına girmedi.

Eğer kağıdından çok eminse bence itiraz etmeli dediğiniz gibi bir matematiksel hata varsa düzeltilir eğer değilse kaybedeceği bir şey yok.

[b]İyi Çalışmalar Dilerim Saygılarımla,
    SMMM.Aykut COŞKUNMERİÇ
    aykutcoskunmeric@turmob.org.tr
    aykutcoskunmeric@hotmail.com[b]

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    aynı komisyon inceleyeceğinden itiraz edip tekrar inceleyin diye dilekçe vermek; inceleyecek olan kişilerde bu kişi bize yanlış yaptın demek istiyor heralde biz de yanlış olmaz düşüncesini güçlendirmekte ve bu durum hiç hoşlarına gitmeyeceğinden misal alın size tekrar 43 deyip göndereceklerdir.arkadaşlarımızında demiş olduğu gibi hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız yalnızca mahkeme kanalıyla iyi sonuç elde edeceğinizi düşünüyorum.onun haricinde % ihtimal çok düşük.heryere itirazınızı tabiki yapın kaybedecek birşeyiniz yok eğerki gerçekten haklıysanız çok geçmiş olsun. Edited by: gokhankilicoglu

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

Değerli arkadaşım mutlaka itiraz edin.
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    Alıntı mywizard Nickli Üyeden Alıntı
    Üstadlarım; 4-5 temmuzda düzenlenen SMMM yeterlilik sınavlarına girdim.(ilk Hakkım) 5 dersten geçtim ve 2 dersim kaldı. Sorum bu derslerin birinden 45 ile kaldım. Tecrübesizliğime verin soruyorum acaba itiraz etsem bi faydası olur mu??
    çok iyi tebrikler, 7de 5,çalışma sisteminizi sorabilirmiyim? cd,kitap,ikisi birliktemi? bende 2012mayısta bitecek 3yıllık staj. şimdiden savaş hazırlıklarına başlayım diye zafer için.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS