Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İSTANBULDA BAŞ ELEMAN ARIYORUZ

Üye
    Nereden
    İstanbul
    OSMANBEY NİŞANTAŞINDAKİMUHASEBE VE MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA;TEK BAŞINA SORUMLULUK ALABİLECEK ORKAYI ÇOK İYİ KULLANAN BAŞ ELEMAN ARANIYOR. MAAŞ DOLGUNDUR. BÜROMUZ ORTA BÜYÜKLÜKTEDİR. MÜKELLEFLERİN EKSERİYETİTEKSTİLCİDİR.MALİYET MUHASEBESİ YAPILMAKTA. EXEL ÇOK KULLANILMAKTA. KDV İADE İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR.

EĞER BLANÇO-İHRACAT-KDV İADE YÜKLENİM TABLOLARI-SGK İŞLEMLERİNDE DENEYİMLİ İSENİZ. BİZE ULAŞIN. MAAŞLAR GÜNÜNDE ÖDENMEKTE HUZURLU BİR AİLE ORTAMIMIZ BULUNMAKTADIR.
    mail:mahmutdemir@hotmail.com
    KR MUHASEBE

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    sayın kr muhasebe buradan eleman bulmanız bir hayli zor olacağından aşağıdaki linklerdeki ünlü siteleride kullandığınızı düşünüyorum .hayırlı günler.
    https://www.yenibiris.com/
    https://www.kariyer.net/Edited by: gokhankilicoglu

Üye
    Nereden
    İstanbul
    OSMANBEY NİŞANTAŞINDAKİMUHASEBE VE MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA;SORUMLULUK ALABİLECEK ORKAYI ÇOK İYİ KULLANAN BAŞ ELEMAN ARANIYOR. MAAŞ DOLGUNDUR.

EĞER BLANÇO-İHRACAT-KDV İADE YÜKLENİM TABLOLARI-SGK İŞLEMLERİNDE DENEYİMLİ İSENİZ. BİZE ULAŞIN. MAAŞLAR GÜNÜNDE ÖDENMEKTE HUZURLU BİR AİLE ORTAMIMIZ BULUNMAKTADIR.
    BU MESAJ SİZİN İÇİN BİR FIRSAT OLABİLİR. EĞER İSTANBUL'DA İSENİZ. BU FIRSATI DEĞERLENDİRİN

KR MUHASEBE

Üye
    Nereden
    İstanbul
    OSMANBEY NİŞANTAŞINDAKİMUHASEBE VE MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA;SORUMLULUK ALABİLECEK ORKAYI ÇOK İYİ KULLANAN BAŞ ELEMAN ARANIYOR. MAAŞ DOLGUNDUR.

BU MESAJ SİZİN İÇİN BİR FIRSAT OLABİLİR. EĞER İSTANBUL'DA İSENİZ. BU FIRSATI DEĞERLENDİRİN.......
    BİR ARADAŞIMIZ BU FORUM SAYESİNDE ARAMIZA KATILDI ŞU AN BİR ELEMANA DAHA İHTİYACIMIZ VAR. BU SİTEDEN ELEMAN BULMANIN ZOR OLDUĞUNU SÖYLEYEN ARKADAŞLAR YANILIYOR. BU SİTEYİ SEVİYORUM....

KR MUHASEBE

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    ya ben baktım ilana benim cv'm istediklerinizin üzerinde ama sadece orka hariç. çok iyi derecede netsis biliyorum. talibim ama tarihten 3 ay geçmiş
    herhalde bulmuşunuzdur çalışacak kişi
    bulmadı iseniz yine görüşebilriiz.
    bu arada izmir den iş arıyorum.
    isteyen e cv mi gönderebilririm.

hedeflerim de denetim şirketinde görev almak var.
    yarfımcı olabilecek varsa sevinirim
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.