Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İŞE GİRİŞ

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kayseri
    Herkese kolay gelsin arkadaşlar 08,08,2009 Tarihinde ssk bir işe giriş yaptım şimdi çıkışını vermek istiyorum ancak ssk dan sorgulama yaptım girişi yapılmamış gözüküyor yalnız ben çıktı almıştım işe giriş çıktısı bende Kayseri sgk kurumunua gittim böyle bir durum var dedim onlarda incelediler hakikaten giriş gözükmüyor.bazen bizim sgk sitesinde böyle durumlar oluyor sistem hatası diyor yetkili kişi ya hiç giriş yapılmamış gibi göreceksin yada bu günden itibaren tekrar giriş yapacaksın diyor sizler ne dersiniz bu konuda

Yeni Üye
    İlk kez karşılaştım garip...

Kıdemli Üye
    Nereden
    ANTALYA
    BANDROL NUMARASI VARMI YAPTIĞIN İŞCİNİN İŞE GİRİSİNDE?

Kıdemli Üye
    Nereden
    Kayseri
    evet var ama sgk da gözükmüyor, girişi memurun dediğini söylüyorum bazen böyle sorunla karşılaşıyoruz oda size denk gelmiş diyor. bende herhangi bir cezai durum olurmu dedim olmaz diyor ama ben rahat değilim bunların işi hiç belli olmaz öyler derler hemen ipc yazarlar arkasından

Kıdemli Üye
    Nereden
    muhasebeci

İşe giriş bildiregenizde barkod numarası verilmişse tekrar işe giriş yapmayın çıkışını bekleyin sistem birazdan açılabilir.Barkod numarası verilmişse işe girişi yapılmıştır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı ADANALI Nickli Üyeden Alıntı
    evet var ama sgk da gözükmüyor, girişi memurun dediğini söylüyorum bazen böyle sorunla karşılaşıyoruz oda size denk gelmiş diyor. bende herhangi bir cezai durum olurmu dedim olmaz diyor ama ben rahat değilim bunların işi hiç belli olmaz öyler derler hemen ipc yazarlar arkasından
    <div></div>

Ortada bir yanlış anlaşılma var galiba.İşe giriş bildirgesi Barkodlu ve işyeri numarası doğru ise sistemde görünmesi gerekir.Dediğiniz gibi bir durum var isede memurun o evrağı alıp sisteme girip kayıt etmesi gerekir.
    Edited by: Ümit Yüksel
    SMMM Ümit YÜKSEL (Eski Hızlı ve Aktif Üye)

Kıdemli Üye
    Nereden
    ANTALYA
    BEN DİLEKÇE İLE BİRLİKTE İŞE GİRİŞ BİLDİRGESİNİ SGK NA İBRAZ ETMENİZİ ÖNERİRİM SİSTEMDEN DÜZELTMELERİNİ RİCA EDİN KOLAY GELSIN.

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    2009/5 ayda mükellef ssk primini yatırmamış doğal olarak 5510 ind.den faydalanmamamız gerekirken güzelce 6.aydaindirimden faydalandık.daha sonrası 7.ayı verirken borcunuz var ind.olmaz dedi sistem.böyle şeyler doğal şeyler Edited by: gokhankilicoglu

Müdavim Üye
    Alıntı gokhankilicoglu Nickli Üyeden Alıntı
    2009/5 ayda mükellef ssk primini yatırmamış doğal olarak 5510 ind.den faydalanmamamız gerekirken güzelce 6.aydaindirimden faydalandık.daha sonrası 7.ayı verirken borcunuz var ind.olmaz dedi sistem.böyle şeyler doğal şeyler
    Bu Normal Sistem Bir Ay Bekletiyor ikinci ayda borcun var diyor ancak idari para cezalarında durum farklı