Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 01.08.2009 sonrası işyeri bildirimi

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli

kolay gelsin arkadaşlar,
    ağustos ayında işyeri bildiriminde bulunduk ama bölge çalışmaya ait herhangi bir numara göremedim bana verilen kağıtta,sorduğumda ise normal verdikleri işyeri sicil numarasının geçerli olduğunu söylediler.ancak şimdi işçi girişi yapıcaz fakat bölge no kısmına ne yazmam gerektiği konusunda fikrim yok.

ağustosta sgk yaişyeri bildirgesi verip de sgk dan dosya numarası alan oldu mu acaba,yada daha doğrusu 01.08.2009 tarihden sonraki işyeri bildirimlerinde işçi giriş çıkışı yapan oldu mu?

nasıl bir yol izlemem konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Moderatör gokhankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    işe girişini normal bölge nosu yazmadan ver yapacak bişey yok ona mecbur vereceğiz onu.eskisi gibi bölge numaranızı işe başlama dan 15 gün içerisinde almalıydınız.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli
    Alıntı gokhankilicoglu Nickli Üyeden Alıntı
    eskisi gibi bölge numaranızı işe başlama dan 15 gün içerisinde almalıydınız.
    bizim işe başlamamız yani işyeri bildirimimiz 20.08.2009 da gerçekleştirilmiştir gökhan bey.kasdettiğinizi tam anlayamadımEdited by: Cennet Kılınç

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli
    yada sorumu şöyle netleştireyim;

ağustos ayında işyeri bildirimi yapıp da bölge numarası sorununu halledip işçi girişi yapan oldu mu?

Müdavim Üye
    Ağustos ayından itibarne yeni işyrei bildirimine ait çal.böl. numarasını sgk vermesi gerekiyor, ancak kendilerinde uygulamadan pek bilgileri yok. Çal. Bölge no yerine sgk dosya numaranızı yazın yeni bildirim olduğu için ben bu şekilde yaptım problem yok şimdilik.
    kolay gelsinEdited by: dinc2007

Yeni Üye
    Nereden
    MUHASEBECİ

ARKADAŞLAR BÖLGE ÇALIŞMA NUMARASI YOK ARTUK BU GÜN BENDE B.ÇALIŞMADAN GELDİM ONLARDA BU DURUMDAN HABERSİZLER AMA NUMARADA VERMEDİLER

ALLAH (C.C) EKBER\'DİR

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkey
    merhaba kolay gelsin 01/08/2009 tarihinden sonra işçi girişlerinde bölge çalışma nosu alınmayacak işe girişlerde o kısım boş geçilecek ve çıkışlarda iş kur ve çalışma bakanlığına bilidirilmeyecek 01/08/2009 tarihi tarihi milad tarihi
    ismail

Üye
    ben de öyle yaptım. 01.08.09 işyeri bildirim tarihi işyeri nosu aldım fakat bölge çal.nosunu göremedim ben de o kısmı boş olarak işe girişleri yaptım.

Kıdemli Üye
    bölge çalışma işyeri bildirimi süre 1 ay değil mi

Moderatör
    Nereden
    Bursa/Nilüfer
    Alıntı TÜRKYILMAZ Nickli Üyeden Alıntı
    bölge çalışma işyeri bildirimi süre 1 ay değil mi
    5838 sayılı kanunla 01/08/09 dan itibaren SGK ya yapılan bildirimler işkur ve bölge çalışmaya da yapılmış sayıldığından bölge çalışmaya başvuru yapılması gerekmiyor.

Saygılarımla,
    [b]Ferhat Sertel
    Smmm[b]

***Hayvan olmak istiyorsan olabilirsin elbette....! Bunun için insanlığın acılarına sırt çevirmen ve yalnız kendi postuna özen göstermen yeterlidir.***