Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ders Kitapları Değişimi

Müdavim Üye
    Nereden
    TARSUS
    Hani şimdi burası sosyal bir forum sitesi değilmi? öyle ise sosyal bilince sahip staja başlama sınavını geçmiş staj yapan yada staj sonu sınavlarını verip belgesini alan arkadaşlar elinizde ki ders notları eğitim cdleri ve faydalı tüm yayınları diğer ihtiyacı olan arkadaşlarla paylaşmaya ne dersiniz?

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    İyi olur tabii ki. Forumda bu tür yardımlaşmalar ara ara oluyor zaten. Yeterki ihtiyaç sahibi neye ihtiyacı olduğunu söylesin. Mutlaka bir yardım eden, elindekini paylaşan birisi olacaktır.

Bknz: https://www.mustafagulsen.com/forum/...D=48770&KW=
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...

Müdavim Üye
    Nereden
    TARSUS
    evet hasan bey daha önceden buna benzer bir konu açılmış ama orada pek değiş tokuştan falan bahsedilmiyor ben daha kapsamlı bir şeyden bahsediyorum bu kaynaklar ateş pahası zaten staj başlatmakta ruhsat almakta dünyanın parası bu konuda herkes birbirine yardımcı olabilirmi diye düşündüm

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    evet kitaplar çok pahalı,sürekli değişiyor, 2009 martında kazandım, 2008haziranında girmeye başladım, 200civarı harcamıştım kitaplara ,islam çankaya,murat,deha yayınları aldım,kaynakları bi arkadaşıma verdim çalışması için. açıköğretim fakültesinde okuyanların tcsini alın,anadolu ünivin sitesiinde kitapların pdf formatında yazılı olarak bulursunuz,odalara not bırakıyorlar muhasebe odalarına,ordan fotokopi çektirirsiniz,ama kursa gidenlerin nadiri not bırakıyor,nevşehirde sağolsun biri bırakmış ama yinede yeterli değildi,farklı kaynaklardan kitaplar yada cd önemli,sıfırdanbaşlıyorsanız cd alın,ben kapitalist zihniyete boyun eğmemek için inadına kitaptan çalıştım düzenli çalışırsanız başarıyorsunuz,başarılar.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Yeni Üye
    arkadaşlar bende murat yayınlarına ait staja başlama sınavına yönelik bir kitap var uzun süredir ne yapacağımı düşünüyordum çevremde bildiğim biri de yok isteyen olursa bu kitabı gönderebilirim
    Tam bağımsızlık ancak ekonomik bağımsızlıkla olur.