Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SAYIN MUSTAFA GÜLŞEN

Müdavim Üye
    Nereden
    Afyonkarahisar
    Sayın Hasan Volkan bey'e de katılıyorum.Keşke konu silinmemiş olsa idi ve herkes yazılanları birkez daha okuyabilseydi.
    O zaman kimin tahrikçi olduğuherkes tarafından bilinebilecekti.
    iki kişilik bir yemek parasına defter tutanlardan nefret ediyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Afyonkarahisar
    haydi veli.benim stajer düşmanlığımı kanıtla.benim afyonkarahisar odasına kayıtlı olduğumu göster bütün arkadaşlara.banada yaşlı amca diye sataşma.Tüm forum arkadaşlarımdan (veli hariç) yanlış bişey yazmışsam özür dilerim.

Moderatör
    Nereden
    SMMM

COŞKUN BEY ve HASAN VOLKAN isimlerini bu tartışmaya karıştırmaya hiç hakkınız yok , ikisininde tüm forumlardaki duruşu bellidir.

Adam olmak CİNSİYET meselesi değil ŞAHSİYET meselesidir.

Ziyaretci

hasan bey
    lütfen yazdıklarımı yanlış algılamayınız öncelikle,sizin forumda ve inanıyorum ki gerçek hayatta ne kadar değerli bir insan olduğunuzu,yardımlaşmayı ve paylaşmayı seven tutumunuzu bilmekteyim.şayet gerçek hayatta görüşmeye fırsat olacak bir pozisyon olursa görüşmek için ilk sizinle görüşmeyi dilerim.

yanlız belli ölçülerde eleştirinizi tutabilirdiniz,isterseniz aranızda ki dialogları buraya kopyalabilirim,ayrıca konuya 'ara' bölümünden ulaşabilirsiniz.

karşı tarafınsöylediği sözüonaylamamız kattiyen mümkün değil ama şayet böyle bir hata yapılmış ise,olayı alevlendirmeninde bir anlamı olmayacaktır,bu tip durumlarda her sözünüz karşı tarafı alevlendip,teşvikedicinitelikte olacaktır.ama mesajları okuduğumda ahmet beyde böyle bir alevlenme ve hırsta görmedim,en so sözü yine siz söylemişsiniz,özür dilemeye teşvik etmişsiniz.bir insan hatasını içinde,gerçek anlamda anlarsa özür diler,eğer anlamıyorsa zaten mustafa bey üyeliğini iptal ederek en güzel cevabı vermiştir.

Ziyaretci
    Arkadaşlar zaten, ahmet bey başka nickle giriyordur yine.Yanılıyormuyum sizce?

Ziyaretci
    aslı hanım forum kurallarından 7.maddeyi bizzat üyelere siz hatırlatmıştınız.gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.

dediğiniz gibi konunun tarafları var,devamlılığını sağlayanlar var.bunlara hasan bey veya diğerleri önemli değil.şimdide isimlerinin karıştırılması doğru değil diyorsunuz,dediğinizle çelişkiye düşüyorsunuz.

bizzat konuyla ilgili şikayeti özelden veya genelden admine,yöneticiye yaparsın olay kapanır.zorla özür dileterek,tartışarak,karşılık vererek bu olay çözülmez.ayrıca forum seviyesi ve kaliteside düşmüş olur.

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    KİMSE KİMSEDEN ÖZÜRDİLEMEK ZORUNDA DEĞİLDİR.
    ÖZÜR BİR BÜYÜKLÜKTÜR. ACİZLİK DEĞİL AYRICA.

BEN NEDEN OLDUĞUNU ANLATMAK MAKSATLI OLARAK YAZDIM BURAYA.
    BU ZAT DAHA ÖNCE DE BU TÜR DAVRANIŞLARDA BULUNDU ZATEN.

CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ.
    O YÜZDENSAYIN ULUTURK ÜN BAHSETTİĞİ GİBİ BAŞKA BİR NİCKLE GİRSİN
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    Kocaeli
    Alıntı SMMM H.Coşkun TUNÇAY Nickli Üyeden Alıntı
    Yoksa kendisinin biyerine afyonkarahisardan geçerken bir şeymi değmiştirki acısı vardır.
    bu nedir Allah aşkına,madem kavgaya teşvik diyorsunuz,buyrun şu cümleye bakın.ve iletinizde devam etmişsiniz tuncay bey,mustafa bey'in adil davranmadığına dair.evet,haklısınız bence de adil davranmamış(!)

ayrıca; kimse annesinin karnından SMMM doğmamıştır,kasdettiğim şu; stajerlik SMMMye gidilen yolda burun kıvırılıp galiye alınmaması değil,bilhassa olmazsa olmazıdır.Edited by: Cennet Kılınç

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    PARDON BİRŞEYİ DÜZELTMEK TE FAYDA OLACAK.
    GEÇMİŞ TARİHLİ TARTIŞMADA STAJERLER ADINA O TABİRİ KULLANAN SAYIN BARLAK İDİ.
    BEN İLK ETAP TA SAYIN TUNCAYDAN DUYDUĞUMU HATIRLAYIP ÖYLE YAZDIM DÜZELTİYORUM VE BUNDAN DOLAYI ÖZÜRDİLERİM DE

İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Müdavim Üye
    Nereden
    Afyonkarahisar
    olur böyle şeyler, sayın veli bey.bende kullanmış olduğum kelmeden dolayı özür dilerim.