Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İNANILMAZ CEVİZ

Ziyaretci
    Bir cevizi elinize alinca, en disinda bir yesil kabuk, sonra tahta bir yapi, daha sonra ince bir zar ve en İcte de tartismasiz sekilde insan beynini hatirlatan beyaz bir yapiyla karsilasiriz. Ceviz, disindaki yesil kabugu ilekafa derisine, sert kabugu ile kafatasina, icindeki zari ile beyinzarina,asil meyvesi ile de beyine benzeyen harika bir gidadir. Beynimizinkucultulmus bir modeli olan cevizin meyveler arasinda gümüs iyonu ihtivaeden tek meyve olmasi elbette harikadir. Fakat bu gümüs iyonuna, icra ettigielektronik vazife acisindan ihtiyac duyan tek organin beyin oldugunusoylersek, saniriz bu muhtesem benzerlik ve mukemmel yaratilis karsisindatuylerini
    <!--
    D(["mb","z diken diken olacaktir....I.T.Ü. \nmezunlari elektr&#111;nik dergisinden alintidir.
    </div>\n<div>\n<div><hr></pre></div></div>\n<div>From:</span> &quot;Figen Özer&quot;
    Date:</span> Sun Nov*19,*2006 3:30*pm
    Subject:</span> Re: {celebiyiz.biz} \niletiler </div>\n<div>*</div>\n<div>\n<div>Sevgili dostlar merhaba*avea benim 2 hattım*ve ek ücretini ödemek \nkoşuluyla tüm kurumsal hatlarla sabit bir fiyatla görüşme yapabilmeyi \namaçlamıştım. yaptığım aramalar genellikle öğretmen hattı kullanıcıları ile ve \nemin olun yaptığım görüşmeler toplamı aylık 17 saati asla geçmediği gibi bu \nhattan bir başka hattı hatta sabit telefonları da aramadığım halde aylık fatura \nbedellerim herzaman 17-27 ytl civarında geliyor. kardeşimin durumu da aynı ama \nonun faturası 25-35 ytl arası geliyor. faturaları ayrıntılı istedik ki biz mi \nyanıldık başka hatlarımı aradık acaba diye ama farklı bir arama yok. bu konuda \ntek şikayetçi ben miyim diye merak ettim buna benzer durum yaşayan yada yaşayıp \nda bundan kurtulmanın yolunu bulan varsa ve*çözümü grupla paylaşırsa çok \nsevinirim.*şimdiden teşekkürler </div>\n<div>*</div>\n<div>ayrıca aynı zamanda bir turkcel kullanıcısı olarak grupta yayınlanan hediye \ndakikalarla ilgili uyarıyı dikkate alıp ilgili işlemi yaptığımda*hediye \ndakikaları hattıma*bölerek yükleyecekleri mesajını*aldım*örneğin \n14 dakikası kasımda 12 dakikası aralıkda *10 dakikası ocakta 8 dakikası \nşubatta diye liste devam ediyor. eğer kampanya yılbaşında*sona erecekse \nocak sonrası yükleyeceklerini söyledikleri dakikaları yüklemeyecekler mi yada bu \nişlemi yapmakla kampanya bitmiş olsa da benim yüklemeyi yapacaklar mı diye merak \nediyorum doğrusu. sanırım bekleyip göreceğiz. herkese mutlu yarınlar </div>\n<div>\n<hr>\n</div>\n<div>",1]
    );

//-->
    z diken diken olacaktir....I.T.Ü. mezunlari elektronik dergisinden alintidir[/b]

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul

görmesini bilen ve düşünenler için heryer ayet ile doludur.
    bu değerli bilgi aktarımınız için teşekkür ederim.

haluk angın
    HALUK ANGIN

Müdavim Üye hust59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Bolu
    Akadaşlar bundan 5 sene önce tasadüf Trigliserit le tanıştım.
    Bir aile ortamında hep beraber sağlık ocağına tahlil yaptırmaya gitmiştik.
    Bazılarınız şimdi burda duyacak TRİGLİSERİT i
    bende çok yüksek çıktı.İlk ölçüm 497 onda ( normali 200 ) ondan sonra 700 leri ölçtüm.Şu an ne durumda bilmiyorum.
    Sizlere tavsiyem mutlaka ölçtürün.İnsanın aniden öbür dünyaya gitmesine neden olan bir şey.( Kanda hareket halindeki yağ )
    Doğal yollardan düşürmekse :
    geceden bir avuç Ceviz i yarım bardak suya koyun.
    Sabah suyunu içip cevizi yiyin.
    Düştüğünü göreceksiniz.
    İyi akşamlar.
    Hüseyin ÜST
    S.M.M.M. İstanbul

Kıdemli Üye

Geçmiş olsun,
    Allah sağlık ve sıhhatler versinnnnnnnnnn

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Meslektaşım Hüseyin Bey,

Öncelikle henüz bir rahtsızlığa yakalanmamanız sevindirici. Ancak siz daha iyi araştırmışsınızdır ki, uzun süre bu yağ oranının devam etmesi damrlarda tıkanma ve kalp rahatsızlıkları diye devam eder.

TRİGLİSERİThayvansal ürünlerden geçmektedir. (Et, tereyağ, peynir vs) Bu oran sebzelerde sıfırdır. Bir süre hayvansal ürünler tüketmeyiniz.

Umarım bir an evvel düzelirsiniz.

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.