Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K.Maraş SMMM Odasında Skandal

Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Türmob Başkanı Masum Türker K.Maraş'a ziyarete geliyor. Ama K.Maraş SMMM Odası üyelerini bilgilendirip bir toplantı düzenlemek ve mesleki sorunları ilk ağızdan Türmob başkanına iletmeyi düşünmüyor. Varsa yoksa 5 kişilik yönetim kurulu ile sadece kendileri Türmob başkanının karşısına çıkmayı düşünüyor. Bu fırsat bir daha ele geçermi. Acaba bir daha Türmob Başkanı K.Maraş'ı ziyarete bir daha ne zaman gelir. K.Maraş SMMM Odası ve Başkanı Mehmet Gümüşer'i protesto ediyoruz....

Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    BU KADAR BENCİLLİK OLUR MU HEP BEN VARIM BEN BİLİRİM BEN YAPARIM..

Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş
    SLM. KİM YAZDI İSE ELİNE SAĞLIK DUYGULARIMIZI İFADE ETMİŞ.
    BENDE GAZETECİ ABİLERİMDEN DUYDUM. ODAMIZI ARADIM. ARDINDAN ODA YÖNETİMİNDEN MUSTAFA AKÇA BEYİ ARADIM. ABİ NEDEN BİZLERİDE HABERDAR ETMEDİNİZ DEDİM. İŞTE ÇOK ACELE OLDU FALAN DİYE GEÇİÇTİRDİ. İNANIN ÜZÜLDÜM. HANGİ GÖRÜŞTE OLURSA OLSUN MESLEKİ OLARAK BAŞKANLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK GEREK BİZİM SEÇTİKLERİMİZ GİTMİŞ BU KİŞİYİ SEÇMİŞ BU KİŞİDEN FAYDALANMAK GEREK MESLEKİ SORUNLARIMIZI ANLATMAMIZ GEREK ÇÖZÜM BULACAK KİŞİ BU KİŞİ ÇÜNKÜ.
    YOK BAŞKA İŞ İÇİN GELMİŞ BAHANELERİNİN ARKASINA SIĞINMAMAK GEREK DİYORUM. BİRDAHA BEKLE BAHİM GENEL BAŞKAN GELECEKMİ?
    ELİMİZDE İMKAN VAR BİR CENAZE İLANI YADA VERGİ DEĞİŞİKLİKLERİ İLANINI MSJ LAMAK KADAR ZAMANDA BULUNAMADI İSE PES YANİ DİYORUM.
    BİRLİK BERABERLİK DİLEYİ İLE.
    Bilgi Paylaştıkça Güzeldir