Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORUMADAKİ TATSIZ MESAJLAR HK!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Forum Üyesi Arkadaşlarım,

Farkındaysanız bir kaç gündür forumdaki kişi veya kişiler, organize şekilde forumda üyeleri rahatsız etmektedirler. Sanırım birileri, buradaki güzellikleri kaldıramadıveya bu site çıkarlarına ters düştü. Paylaşımın olduğu her sitede bu tür saldırılar olur ve olmaya devam edecektir. Bu güne kadarkimseye sınırlama getrmedim. Görülüyor ki önlem almak gerekiyor.

Şimdilik "Üyelik Kaydını" geçici olarak durduruyorum. Nasıl bir önlem alacağımı şu üç dört KDV'yi bitirince karar vereceğim.

Şunu belirtmek istiyorum; Yapılan her saldırı bana azim verir. Mücadele ateşimi körükler. Daha güçlü olmamı sağlar. İnternette var olduğumdan bugüne kadar gelmeminsebebi, azimli olmamı etkileyen nedenlerdir.

İnternette ve meslek hayatımdasizlerle paylaşımım artan bir çizgide devam edecektir...
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Üye
    Nereden
    Samsun
    doğru bir karar,bende ciddi bir site diye üye olmuştum.saygılar
    Bilgi neredeyse ona ulaş

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Üye kayıtları açıldı.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.