Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staj Başlama En İyi Kitap

Yeni Üye
    Nereden
    ad<zf

Ben hem dehanın hem de kamil özyanızın kitaplarıyla dershaneye gitmeden ilk seferde geçtim ve geçtiğime göre bu kitaplara ihtiyacım kalmadı uygun fiyata satabilirim.

Deha SMMM Staja Girişi Sınavına hazırlık;
    -Konu anlatımı kitabı
    -Soru Bankası kitabı
    -Deneme Sınavı kitabı

Kamil ÖZYANIZ SMMM Staja Girişi Sınavına hazırlık
    -Konu anlatımı kitabı

BU 4 KİTABIN PİYASA FİYATI : 220,00 TL
    Ben 100,00 TL SATIYORUM ilgilenenler erhan-t90@hotmail.com' a e-posta atabilir.

Edited by: raskolnikov

Yeni Üye
    Merhaba,
    Stajın 2. yılındayım. Sizlere tavsiyem özellikle soru kitaplarına yoğunlaşmanızdır. Ders kitapları tamamdır, onları okuyun (gerçi İslam beyin kitabını boğucu bulmuşumdur). Ancak zamanınızın çoğunu ders kitaplarına değil sorulara ayırın. Bu sınavda tekrar tekrar aynı sorular gelmektedir. Deha'nın ve Murat'ın (ve başkaları) soru kitaplarını alın ve çözün. Bunu yapmayıp "sadece ders çalışayım, ben nasıl olsa yaparım" derseniz büyük risk alırsınız.

İyi çalışmalar [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    slm arkadaşlar murat yayınlarının smmm staja başlama kitabı var 35 tl almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz.

https://www.egitimsepeti.com/default...mp;urun=437545Edited by: ADEM27

Yeni Üye
    Nereden
    antalya
    ADEM 27 arkadşım ben kaynak olarak fazla araştırma yaptım tercıh bu konuda senın ama benım sana tavsiyem deha.dehanın soru bankası,cepte serısı,konu anlatım kitapalrını alabılırsın.murat evet iyi kaynak guzel ama murat yayınları açıkögretımde iyi açıkögretım için dogru bı kaynak ama smmmm için aynı yorum yapılmıyor.ben faklı sıtelerın form sayfalarınada uyeyım çogu kışı deha yayınları dıyor.çalışmak zaman ayırmak önemlı ama kaynakta bu işn bı parçası.bende deha yayınlarını alıcam.henuz sipariş vermedım ama deha da karar kıldım.kamil özyanız falan duşunmuştum ama deha mantıklı geldı.bol şanslar.

Yeni Üye

Geçenlerde satın aldığım Deha'nın YETERLILIK setini satıyorum (130TL, 7 konu kitabı + 2 adet soru kitabı). Dehadan 175TL'ye aldım. Bakırköy, Bahçelievler civarında elden iletilebilir.

İyi çalışmalar

Edited by: Prof

Müdavim Üye
    arkadaşlar iyi çalışmalar ben kamil özyanızın kitabını almak istedim şimdi aradım destek hattını cevap verilmedi 5 dakika sonra aradığımda aradığınız kişiye ulaşılamıyor şüpelerim çıktı ister istemez sağlammıdır ?

Yeni Üye
    selamünaleykum üstad 60 tl olurmu? olursa gelip alıyım. Ben bahçelievlerdeyim.
    wwww.kdviade.net

İnsanların En Hayırlısı İnsanlara faydalı olandırç

Yeni Üye
    Alıntı Prof Nickli Üyeden Alıntı
    Geçenlerde satın aldığım Deha'nın YETERLILIK setini satıyorum (130TL, 7 konu kitabı + 2 adet soru kitabı). Dehadan 175TL'ye aldım. Bakırköy, Bahçelievler civarında elden iletilebilir. İyi çalışmalar

üstad 60 tl olursa ben almaya hazırım.
    wwww.kdviade.net

İnsanların En Hayırlısı İnsanlara faydalı olandırç

Üye

MURAT yayınLarı tek başına yeter 2005 te sınavı tek girişte kazanmıştım.

Yeni Üye
    Deha SMMM Staja Girişi Sınavına hazırlık;
    -Konu anlatımı kitabı
    -Soru Bankası kitabı
    -Deneme Sınavı kitabı(2009)

Konu anlatımı yada soru bankasından biri 2008 baskı.İsteyen olursa 3 ünü 30 tl ye satarım