Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staj Başlama En İyi Kitap

Kıdemli Üye
    Nereden
    İZMİR
    MURAT VE İSLAM ÇANKAYA KİTAPLARI YÜRÜMEYİ YENİ ÖĞRENEN ÇOCUK GİBİ ANLATIYOR ANCAK GÜNLÜK 11 SAAT MESAİ + 1 SAAT YOL GİDİŞ +1SAAT YOL DÖNÜŞ+1 SAAT AKŞAM YEMEĞİ + 7SAAT UYKU + 1 VS :22 SAAT -24 SAAT =2 SAAT KALAN2 SAATTE YAPABİLECEĞİM EN İYİ ŞEY SORU ÇÖZMEK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM (TÜRKÇE MATEMATİK TARİH ALAN BİLGİSİ DERKEN BUNLARI YALAYIP YUTMAK ÇOK ZOR)DEHANIN 2010 BASIM SMMM SORU BANKASI VE ÇÖZÜMLERİ KİTABINI YENİ ALDIM FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. 1 AYLIK KISA BİR SÜREDE NE YAPABİLİRİM DİYENLER ALABİLİR .BU KİTABI BİTİRDİĞİMDE YETERLİ OLAN PUANI ALACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM VE ÖNERİM TEK KAYNAK TEK KİTAP BU SINAVA GİRECEKLER İLE SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDE OLMAK ÇOK YARARLI OLACAKTIR.
    MUSTAFA BULUT CENGİZ

Ziyaretci
    sercan arkadaşımın tavsiyesi doğrultusunda Kamil ÖZYANIZ hocanın kitabını aldım. 3 gündür okuyorum. farklı bir anlatım var gerçekten, zevkli bir anlatım. sık sık çıkmış sınav soruları ile ilgili hatırlatmalar yer alıyor. çok kalın bir kitap değil 2 ciltlik kitap. okumak kolay olacak. ben beğendiğimi söyleyebilirim. sınavda göreceğiz inşallah.

Yeni Üye
    Arkadaşlar ben kamil özyanız ın kıtabını aldımda orda Türkçe-Matematik_İnkılap dersleri yok?? Onları ayrı bı kaynaktan mı edinmek gerekiyor. 2 cilt KİTAP 45TL+5TLHAVALE+6TL KARGOEdited by: goku

Ziyaretci
    Alıntı goku Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar ben kamil özyanız ın kıtabını aldımda orda
    Türkçe-Matematik_İnkılap dersleri yok?? Onları ayrı bı kaynaktan mı
    edinmek gerekiyor. 2 cilt KİTAP 45TL+5TLHAVALE+6TL KARGO
    kampanyalı alsaydınız keşke 90 tl kargoyuda firma ödüyor. ben kitap aldım ama benim kargo ücretim 3,75 ti. havaleyide aynı bankadan yaptım 1 tl.
    hangi kitabı alsak ödüyoruz zaten. diğer yayınlar çok pahalı.70 tl 80 tl ve bu kitap çok daha iyi bence.

Yeni Üye
    Nereden
    çanakkale
    dehanın kitaplarında çalışmanız tavsiye ederim.bazı derslerde yetersiz gelebiliyor özellikle mali analiz dersinde.ama dehanın cepte serisini aldığınızda yeterli geliyor.birde dehanın soru kitapçığını alabilirsiniz ders ders ve konu konu ayrı.bire bir soruları çıkıyor.çıkmış sınav sorularında 2008 öncesine döndüğünüzde alanda hep aynı soruları çevirip çevirip sormuşlar

ben dehanın kitaplarını çalışıp kazandım.herkeze tavsiye ederim.

Yeni Üye
    Nereden
    smmm staj adayı
    arkadaşlar SMMM stajını kazanan arkadaşlardanbir isteğim olacak. Elinizdemurat yayınlarıSMMM staja başlama kitabı, soru bankası ya da cd ve dvd bulunan bir arkadaşvarsa; bana, kargo ücretini ben karşılayacağım şekilde ücretsizgönderebilir mi rica etsem. zaten işinize yaramıyor sanırım stajıkazandıktan sonra?? yardımcı olursanız sevinirim. sayfa takibindeyim!Edited by: fedakar_42

Yeni Üye
    Nereden
    smmm staj adayı
    yokmu yardımcı olacak kimse arkadaşlar?

Yeni Üye
    arkadaşlar benim öğrenmek istediğim puanlama sistemi ile ilgili
    genel kültürden 6 net yapsam alandan 85 yapsam geçemezmiyim genel kültür illa 13-14 mü olması lazım

Yeni Üye

geçersinn...

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Siz alandan 85 yapın genek kültürden 1-2 soru bile yapsanız geçersiniz.

Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com