Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staj Başlama En İyi Kitap

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Arkadaşlar staja başlarken en iyi kaynak hangisi hangi kitaptan çalışmalıyız. İslam Çankaya diyorlar nasıl iyi mi ben içeriğinde Türkçe matematik gibi dersleri göremedim. Başka kitaplar da var bize az sayfalı anlatımı özeti olan (murat açık öğretim) gibi kitap lazım piyasada hep çok büyük sayfa kitaplar var tavsiyelerinizi bekliyoruz..
    İstemek; Gemileri Karadan Yürütmek Gibidir..

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Galiba rakibimiz çok
    İstemek; Gemileri Karadan Yürütmek Gibidir..

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    murat yayınları ve deha smmm staja başlama kitaplarıda var,ben bu 2kaynağa ilave olarak islam çankayayada çalıştım 3.seferde kazandım, ilk seferde 1,32,sonra 0,27yle kaybettim,3.sınavda 81alan 15alan dışı yaparak 68,06 aldım.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Ziyaretci
    MURAT YAYINLARINI TAVSİYE EDERİM. BAŞARILAR.

Yeni Üye
    arkadaşlar bu stajı kazan arkadaşlar varsa çalıştığı kaynakları söyleyebilirmi?????

Yeni Üye

arkadaşlar 6kasım2010'da staja başlama sınavıma girecem...çalışmalarımı islam çankaya-murat yayınları-deha yayınları kitaplarından ortak olarak çalışırorum bu kitapların bana fayda sağlayacağını düşünüyorum...çalıştığımdan dolayı kursada gidemiyorum malum bi karışlık kitaplarla boğuşuyorum...inşallah kazanırımm

Yeni Üye
    Nereden
    Konya
    ben sadece deha yayınlarının kitap setini aldım çevremdekiler bunların yeterli olacağını söyledi ama şimdi yeni kaynak arayışına yönelecem gibi

Yeni Üye
    bende ilk deha yayınlarını aldım ama yetersiz görüyorum bazı konuları çok fazla kısa tutulmuş anlamsızca.... güvenemedim dehaya kısacası..

Ziyaretci
    Benim tavsiye edebileceğim en iyi kaynak SMMM Staja Başlama Sınavı hazırlık Kitabı -Kamil ÖZYANIZ. imkanınız varsa yine kitabın online ders notları sistemi de var. murat, ilkumut, islam çankaya, deha, kamil özyanız hepsini denedim.

kaynakları kendi açımdan özetleyeyim

MURAT YAYINLARIekonomi vb konularda çok detaya girmiş ve sorumlu olmadığımız birçok bölüm var. muhasebe analiz denetim kısmında canalıcı yerlere hiç değinmemiş.

İLKUMUT. yazanların emeğine sağlık ama hata çok anlatım çok zayıfhiç beğenmedim.

İSLAM ÇANKAYAçok detaylı. yanılmıyorsam 6 000 sayfa filan 2 cilt. sorularda çok hata var. ansiklobedi gb taşınmıyor ve gereksiz çok bilgi var. alan arkadaşlar özellikle testlerdeki hatalara çok dikkat etsin. çok zaman olması lazım ve sayfa düzeni insanı kasıyor. bu kaynağı kullanan arkadaşların genel görüşü de böyleydi ben alırken

DEHAyukarıda arkadaş ta yazmış eksikleri olan bir kaynak. konular çok kısa. ağır bir anlatım var

PİYASADA DOLAŞAN CD LER kaynağı belli olmayan cdlere bulaşmayın derim içinden aöf ders anlatımları çıkıyor. arkadaş aldı.

TESMER CD LERİ anlatmaya bile gerek yok. en son tavsiye edeceğim kaynaklardan. çok detaylı ve adeta üniversite dersi gibi kasıyor. sorularda hata çok. karşında muhatap yok

KAMİL ÖZYANIZ - SMMM STAJA BAŞLAMA SINAVI HAZIRLIK KİTABI. en son hazırlandığım kitap. kitap eğlenceli bir dille yazılmış tanıtım yazılarında da belirttikleri gibi. ders çalışırken gülebiliyorsun. sıkılmadan ders çalışabilecem tek kaynak. bugüne kadar böyle bir kitapla karşılaşmadım. diğer kitaplar üniversitedeki konunun aynısını yapıştırmış. yine kitapta konu anlatırken arada karşınıza aniden bir soru çıkabiliyor. konu anlatımı bölümlerinde nerelerden ne şekilde sorular gelebileceği yazılıyor. daha önceki sınavlarda soruluş sorular konu anlatılırken hatırlatılıyor v çalışırken gözünüzü dört açabiliyorsunuz. inanmayacaksınız ama, konuları belli bir bölüme kadar okudunuz diyelim, okumaktan yorulacağınız dahi düşünülmüş ve dinlenme molaları verilmiş. kitap çok mu kalın . hayır. iki cilt 1000-1100 sayfa gb iki cilt toplamı. içerik fazlasıyla yeterli. sınava yönelik önerebileceğim ender kaynaklardan birisi. ben 6 mart 2010 da bu kaynaktan hazırlanmıştım. yazarın adıyla googlede aratın ekndi adına web sayfası var oradan bulabilirsiniz.

herşeyden önemlisi disiplinli çalışmak emek vermek gerekiyor.
    allah yardımcınız olsun

Yeni Üye
    Nereden
    Konya

Arkadaşlar kaynak kızmında benim anladığım kadarıyla baya eksikler var kazanan arkadaşlar çalıştıkları kaynakları söyleselerde bizde o kaynaklara yönelsek emeğimiz boşa çıkmasa