Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staj Başlama En İyi Kitap

Yeni Üye
    Nereden
    konya

arkadaşlar ben muratilkumut konu anlatımlı soru cevap şeklindeki kaynagına ve dehanın soru bankası na vede cıkmış sorulara çalıştım ve ilk girişimde verdim sınavı tavsiye ederim kaynakları.Edited by: şeyda_42

Arkadaslar dehanin soru bankasi olup isi biten kitapla bana go.derebilirni ugur_akc@windowslive.com smmm staj baslatma

Yeni Üye
    5000 soru çözüp bu sınavdan kalır mısınız ?

Tavsiyem eğer düzenli ders çalışan soru çözen biriyseniz. Geçmiş yıl sınav soruları, Bir adet soru bankası ile 5000 üzeri soru çözün ve sınava girin. 85 üzeri net alarak sınavı kazanırsınız.

> Benim gibi ders çalışmayan, motive olamayan, düzensiz ders çalışan biri için ise tavsiyem, Haftaiçi Deha kurslarıdır.

Deha'daki bütün ders programlarına aksatmadan düzenli katılan zaten 4 yıllık ilgili bölümden mezun olan (Açıköğretim dahil) bir insan 84 - 85 net ile bu nasıl rahatca kazanır. Haftaiçi akşam gruplarını bile sınav yaklaştıkça Cumartesi - Pazar etütleriyle destekliyorlar. Hava güzel bir Cumartesi, Pazar'ım var diyenler 59.80, 59.90 alarak bin pişman oldular ki, Ama dikkat diyeyim.

Dosya açtırdım ve İlk sınav hakkımda Deha'ya gittim. 83 net ve 59.84 alarak kaldım.
    Sonraki sınavda haftaiçi gündüz gurubuna gittim. 90 net ile geçtim.
    Edited by: emc

Müdavim Üye
    Nereden
    GAZİANTEP
    Slm arkadaşlar elimde güncel dvd seti var dershane ortamında hazırlanmış staja başlama bütün dersler var 100 dvd nin üzerinde kursa gitmek istemeyenler için önerebilirim bilgisayar ortamında veya dvd player varsa oturduğunuz yerden çalışabilirsiniz çok zaman ayırmanız lazım çalışmak için yanlız ders sonlarında hocalar soru çözüyor ben deftere notlar çıkartarak çalıştım fakat birde soru bankası alırsanız kesin geçersiniz ben 2.sınavımda kazandım bazı derslere setten hiç çalışmadım yanlız vaktiniz varsa ben oturup dinlerim diyorsanız ilk sınavda kazanabilirsiniz tavsiye ederim almak isteyenlere de aldığım fiyatın yarı fiyatına kadar verebilirim.
    adem_t27@hotmail.comEdited by: ADEM27

Yeni Üye
    Nereden
    stajer adayı

kamil özyanızı tavsiye etmem size

Alıntı Wanted Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi çalışmalar ben kamil özyanızın kitabını almak istedim şimdi aradım destek hattını cevap verilmedi 5 dakika sonra aradığımda aradığınız kişiye ulaşılamıyor şüpelerim çıktı ister istemez sağlammıdır ?
    kamil özyanız tavsiye etmem
    Konu dtavuz tarafından (11.Nisan.2016 Saat 12:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım hatası