Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeterlilik bitti ama yetmedi

Yeni Üye
    Nereden
    SMMM

Birileri üzerine alınsın lütfen
    Birlik oda adı altında sözde meslek mensuplarına destek olması gereken kurumlar ruhsat bedeli oda kayıt ücreti vs diyerek 3000 lira gibi bi rakam taleb ediyorlar.
    Bırakın destek olmak biyana yeni büro açmaya çalışanlara böyle bir külfet adaletmidir acaba ? bu bedelleri ödemek için ben varımı yoğumu satıp çoluk çocuğumun rızkından kesip yatırıyorum yeni büro açıyoruz malum sıfırdan başlıyoruz. hadi yatıralım mesleğimiz sonuçta onlar savunacak onlar destekleyecek diye. şimdi ben bu paraları öderken seminer vs adında deniz kenarında eğlenen yöneticelerimizesesleniyorum en ufacık bir hakkım varsa toprağın altında herkesten alacağım kimsenin hakkı kimsede kalmasın...

Müdavim Üye
    Nereden
    Karaman
    EVET ÜSTADIM HAKLISIN BENCE DESTEK OLUNACAĞINA KÖSTEK OLUNUYOR ARTIK ÖBÜR DÜNYADA ÖDERLER HAKLARIMIZI.HAYIRLI OLSUN.
    MALİ MÜŞAVİR BAYRAM ÜNVER

Müdavim Üye
    Nereden
    Afyonkarahisar
    pastaya kim ortak ister?

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    BİRLİĞİMİZİN GELİRLERİ BİZLERDEN ALINAN AİDATLAR VE RUHSAT ÜCRETLERİDİR. AMMA VELAKİN BENCEDE BU RAKAMLAR ÇOK YÜKSEK VE HAKSIZ. GEREKÇEMDE TÜRKİYE' DE HİÇBİR MESLEK ÖRGÜTÜ YOK ÜYELİĞE GİRİŞTE BİZİMKİLERİN ALDIĞI ÜCRETLERİN AYNISIYA DA FAZLASINIALSINLAR. DAHA DÜŞÜKBEDELLERLE ÜYE OLUYORLAR BU DURUM DEĞİŞTİRİLMELİDİR. BİZLER TİCARİ META DEĞİLİZ
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç