Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TÜRMOB BAŞKANI

Ziyaretci
    GENEL BAŞKANIMIZIN ŞİMDİKİ DURUMUNDA BİR DEĞİŞİKLİK OLACAK MI? PARTİ GENEL BAŞKANLIĞI YAPARKEN BİRLİK BAŞKANLIĞI DEVAM EDEBİLİR Mİ?

Müdavim Üye
    Nereden
    Karaman
    EDEBİLİR SORUN OLMAZ.
    MALİ MÜŞAVİR BAYRAM ÜNVER

Kıdemli Üye
    TÜRMOB BAŞKANLIĞI SİYASİ BASAMAKMI YANİ SAYIN BAŞKAN TÜRMOB BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNDA SİYASETİ BIRAKMAYACAĞINI BİLMİYORMUYDU BEN TÜRMOB BAŞKANLIĞI İLE BİR SİYASİ PARTİNİN GENEL BAŞKANLIĞININ BİRLİKTE YÜRÜTÜLMESİNE KARŞIYIM BİZLER MESLEK ÖRGÜTÜYÜZ BU ÖRGÜT SİYASİ BİR ÖRGÜT DEĞİL YANİ TÜM MESLEK MENSUBLARINI BARINDIRAN BİR ÖRGÜT AYRICA BİZİM MESLEKİ ÖRGÜTÜMÜZE SİYASİ BAKILMASI BENİ RAHATSIZ EDİYOR YOKSA SAYIN MASUM TÜRKER MESLEKTEN GELME BİR BAŞKANIMIZ KENDİSİ BU MESLEĞE ÇOK EMEĞİ VE HİZMETİ GEÇMİŞ BİR MESLEK MENSUBUMUZ BENİM YORUMUM BAŞKANA DEĞİL AMA MESLEKİ KİMLİK İLE SİYASİ KİMLİK BİR ARADA MESLEĞİMİZE ZARAR VERİR KANAATİNDEYİM SAYGILAR

Üye
    Nereden
    Türkiye
    üyelerin en az %50 si iki görevin birlikte yürütülmesine karşı olacağını kendisi de çok iyi bileceğinden Türmob'u bırakması yakındır.doğrusu da budur.
    İnsanları niçin öldüryorsunuz!Biraz bekleyin, nasılsa ölecekler.Konfücyüs

Kıdemli Üye
    https://www.dsp.org.tr/portalhaber/h...r.aspx?id=2042

Türker, TÜRMOB Genel Başkanlığı görevinden ayrılıp ayrılmayacağının sorulması üzerine de orada Çağdaş Demokrat Grubu mensubu olduğunu ve tek başına hareket edemeyeceğini, grupla toplantı yaptıktan sonra durumun netleşeceğini dile getirdi

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    bırakırsa da Yahya başkan gelir gibi geliyor bana
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç

Müdavim Üye
    masum türker itücü den benim hocamdır ve çok süper birisidir siyasi görüşünü hiç sevmem ama alçak gönüllü mükemmel bir insandır

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Bıraksa ne olacak bırakmasa ne olacak. Asıl sorun bu tahsilatlar ne olacak, bu angarya işler nereye varacak bunlar ve bunların çözümü. Yoksa Ahmet başkan olsa ne olur Mehmet başkan olsa ne olur.....
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Siyaset ve Mesleki Teşekkül Başkanlığı bir arada olmaz. Olursa OLan biz meslek mesublarına OLUR.
    Vay senmisin DSP nin Genel Başkanı deyip Maliyeyi üzerimize salarlarsa hiç şaşmayın.
    Sayın Masum Türker alır başını gider bizde anamızın evine...

Müdavim Üye
    siyasetin girmediği neresi varki biz meslek mensublarından bazıları okadar net siyaset yapıyoruz ki bulunduğum ilde siyasi tavrından dolayı defterini artıran bile var haaa benim işim olmaz ben ekmegimin peşindeyim ben fikrimcede bizim işde siyaset olmaz olmamalıda