Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GÜVENLIK HIZMETLERI

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    GÜVENLIK HIZMETLERI<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />

Şirketin Amaç ve Konusu: 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanunun çerçevesinde belirtilen Koruma, Güvenlik ve Eğitim hizmetlerinin verilmesidir.
    Şirket, Yürürlükte bulunan tüm mevzuata uymak ve kanun gerektirdiği hallerde izin almak kaydı ile, aşağıda yazılı amaç ve konularda faaliyet göstermek için kurulmuştur:
    1-Şahıslar ile her türlü özel ve tüzel statülü: Holding, şirket, tesis, banka, finans kurumu, alışveriş merkezi, iş yerleri, turistik tesis, site, tatil köyü, hastahane, üniversite, fakülte, akademi, yüksek okul, öğretim kurumları, depo, sağlık tesisleri, enerji santralleri, rafineleri, baraj, kara-deniz ulaşım ve nakil vasıtaları, hava meydanları, limanlar toplu konut alanları, metrolar, gar ve terminaller, spor karşılaşmaları, sahne gösterileri ve toplu gösterilerin yapıldığı alanlar ve yerler ile v.b. tesis işletme toplantı ve vasıtaların sabotaja, hırsızlığa soyguna yağmaya, yıkmaya çalışanların işten alı konmasına, sağlık ve vücut bütünlüklerine gelecek tehdit ve tehlikelere karşı korumak güvenliklerini sağlamak,
    2-İlgili mercilerden izin almak koşulu ile her türlü savunma araçları, silah, mermi, mühimmat, kalkan, jop, kelepçe, el feneri, silah ve mermi taşıma ve benzeri her türlü ekipmanları ve bunların yedek parçalarını ithal etmek, satın almak ve kullanmak,
    3-Güvenlik ve güvenlik teknolojileri ile ilgili elektrik-elektronik cihazları benzerlerini, elektrik-elektronik tehlike ve yangın alarm, tespit söndürme ve kontrol sistemlerini, cankurtaran yeleklerini telsiz antenlerini, sabit ve seyyar telsizleri, telsiz role sistemlerini, bomba ve her türlü elektrik-elektronik alet ve cihaz sistemlerini ithal etmek, satın almak, satmak, kiralamak ve kullanmak sistemini kurmak, işletmesi ve bakımını yapmak ve bu hususlarda ilgili faaliyetlerde bulunmak.
    4-Bankalar ve her türlü özel tüzel kişiler, işletmeler ve ticari kuruluşlar arası para naklini yapmak, Paraların toplanması, sayılması ve dağıtılması, para naklinin korunması ve güvenliğini sağlamak,
    5-Banka Otomatik Vezne Makinelerinin doldurulması, dolu olup olmadığının kontrolü, tekrar doldurulması, hizmete sokulması ve bakımı,
    6- Maaş paketlerinin oluşturulması ve yerlerine teslim edilmesi,
    7-Her türlü özel tüzel kişiler, işletmeler ve ticari kuruluşların ekonomik-siyasi-stratejik güvenlik etütlerini hazırlamak, personel güvenlik tahkikatlarını yapmak, bu konulara yönelik araştırma ve danışmanlık hizmetini vermek ,
    8-Yurt içi ve yurt dışında koruma eğitim ve güvenlik eğitim ve öğretimini verecek tesis kurmak, işletmek koruma ve güvenlik personeli yetiştirmek ve eğitmek, eğitimli personelin görev başı ve tazeleneme eğitimlerini yapmak,
    9-Amaçlarına uygun işler yapan gerçek ve tüzel kişilerle ortaklık kurmak, mevcut ortaklık ve tesislere iştirak etmek, aracılık etme kaydı ile hisse senetleri ve pay senetleri ile taahhütlerini satın almak, kendi pay ve hisse senetlerini satmak ve mübadele etmek,
    10-Faaliyetleri ile ilgili konularda yurt içi ve yurt dışında olmak üzere tüm sektördeki bilumum öze kişiler, tüzel kişiler kamu kuruluşları ve bağlı teşekküllerin fizibilite, tasarım, iletişim ağı, kuruluş, işletim, eğitim ve reorganizasyon etüdü bakım ve benzeri işlerin planlaması ve temini ile bu konularla ilgili ihalelere girmek, taahhütlerde bulunmak, sözleşmeler akdetmek, taahhüt altına girmek,
    11-Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için her türlü menkul ve gayri menkulleri alır satar kiralar ve gerektiğinde kiraya verir,
    12-Faaliyet konuları ile ilgili olarak bayilik, müesseselik ve acentalıklar alır ve verir.
    Yukarıda gösterilen konulardan başka işlere girmek istediği takdirde Sanayi ve Ticaret Bakanlığının iznine ve ortaklar kurulunun onayına sunulur ve Türk ticaret kanununun hükümlerine göre işleme tabi tutulur.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    hocam bu sözleşmeye faaliyet izni veren bakanlık onaylamadı ve aşağıdaki şekilde tadil ettirdi.
    Amaç ve Konu :
    1-Şahıslar ile her türlü özel statülü: Holding ,şirket , tesis, banka, finans kurumu, alışveriş merkezi, iş yerleri, turistik tesis, site, tatil köyü, hastane, üniversite, fakülte, akademi, yüksek okul, öğretim kurumları, depo, sağlık tesisleri, enerji santralleri, rafinerileri, baraj kara-deniz, ulaşım ve nakil vasıtaları, hava meydanları, limanlar , toplu konut alanları, metrolar, gar ve terminaller, spor karşılaşmaları, sahne gösterileri ve toplu gösterilerin yapıldığı alanlar ve yerler ile v.b tesis işletme toplantı ve vasıtaların sabotaja , hırsızlığa soyguna yağmaya,yıkmaya çalışanların işten alı konmasına, sağlık ve vücut bütünlüklerine gelecek tehdit ve tehlikelere karşı korumak güvenliklerini sağlamak.
    2- Yurt içi ve yurt dışında koruma eğitim ve güvenlik eğitim ve öğretimini verecek tesis kurmak işletmek koruma ve güvenlik personeli yetiştirmek ve eğitmek, eğitimli personelin görev başı ve tazeleme eğitimlerini yapmak,

3- Güvenlik Ve Güvenlik Teknolojileri ile ilgili Alarm izleme merkezikurmakveişletmek,

4- Amaçlarına uygun işler yapan gerçek ve tüzel kişilerle ortaklık kurmak , mevcut ortaklık ve tesislere iştirak etmek, aracılık etmek kaydı ile hisse senetleri ve pay senetleri ile taahhütlerini satın almak, kendi pay senetlerini satmak ve mübadele etmek,

5- Faaliyetleri ile ilgili konularda yurt içi ve yurt dışında olmak üzere sektördeki bilumum özel kişiler, tüzel kişiler, kamu kuruluşları ve bağlı teşekkürlerin fizibilite , tasarım, iletişim ağı, kuruluş, işletim, eğitim ve reorganizasyon etüdü, bakım ve benzeri işlerin planlanması ve temini ile bu konularla ilgili ihalelere girmek, taahhütlerde bulunmak, sözleşmeler akdetmek, taahhüt altına girmek,

6- Şirket amaçlarını geliştirmek için her türlü menkul ve gayrimenkulleri alır satar kiralar ve gerektiğinde kiraya verir.

7- Faaliyet konuları ile ilgili olarak bayilik, müesseselik veacentelikler alır ve verirEdited by: cihanmert
    [b][i]chnmrt![/b][/i]