Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LUCA

Ziyaretci
    şöyle diyeyyim proğramı yeni aldık kullanımı hakkında hiç bir genel bilgim yok

Müdavim Üye
    Nereden
    Türkiye
    ENTEGRE KAYIT ETA VE MİKRODA VAR AYRICA ETANIN SQL VERİ TABANLI OLAN SİSTEMİNİ TAVSİYE EDERİM.TÜM PROGRAMLARIN İÇİN DE 1 NUMARA LUCA İSE ÇOK AĞIR VE ZAHMETLİ BİR PROGRAM BİR HESABIN MUAVİNİ GÖRMEK EZİYET DEFTER DÖKÜMÜ ÇOK ZAHMETLİ AYRICA KAYIT ETTİĞİNİZ BİR VERİYİ HEMEN GÖREMİYORSUNUZ BULUNDUĞUNUZ BÖLÜMDEN ŞIKIP TEKRAR GİRMENİZ GEREKİR,ÇALIŞMA HIZI ÇOK YAVAŞ V.S.Edited by: aybar

Üye
    Nereden
    Edirne
    15 yıllık mikro kullanıcısıyım. Bu yıl başında LUCA'ya geçtim.
    Hakkında sadece şunu yazmak istiyorum. Bunca yılın sonuda yaptığım işten zevk almaya başladım. Artık ba-bs formu yapmak bile zevk veriyor bana.

Müdavim Üye
    entegre kayıt lucada da var. inanılmaz zaman tasarrufu, anında destek ve tüm önerilere açık, sürekli ücretsiz eğitim sağlayan, her gittiğiniz ortamda işlerinizi takip edebileceğiniz (-her ne kadar tatiliniz bu nedenle zehir de olsa ) düşük hata riski sunan, mevzuat, genelge, resmi gazetelerinprogram içindeolması, tüm değişikliklerin paket programlardaki gibi version atlatarak ve versiyon farkı ödeyerek yada manuel müdahale yerine, derhal yenilenen,programımeslek içinden kişiler tarafından ve tam ihtiyacımızı karşılayacak düzeye getirilmiş birproje. 3 yıldır kullanıyorum ve işimi artık daha çok seviyorum, gerçekten içtenlikle öneriyorum.

Yakında herkes FB'li olamasa da luca'lı olacak
    Bu ne çıldırtan denge. Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe...

Müdavim Üye
    Nereden
    İZMİR
    2008 yılında LUca ya geçtim..netsis kullanıyordum.demek yıllardır boşa kullanmışım.harika program luca da rahat ettim.tavsiye ederim...

Ziyaretci
    Arkadaşlar kullanımı hakkında bilgi derken yani ben evrak girip işlemeden bahsediyorum nasıl yapıcam ne yapıcam o konuda sormuştum ilk defa aldım ve neyi nerden işlicemi nasıl mükelelf kaydı yapacağımı bilmiyorum

Kıdemli Üye
    firma tanımlarken yönetici -müşteri işlemleri-müşteri girişi yapıyorsun.
    \"ÇALIŞMADAN,ÖĞRENMEDEN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ MİLLETLER EVVELA HAYSİYETLERİNİ,SONRA HÜRRİYETLERİNİ DAHA SONRADA İSTİKBALLERİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR\"

Ziyaretci
    okey onu yaptım kendi sayfamızı açtım SMMM olarak şimdi gelir gideri nerden giriyorum nasıl giriyorum

Kıdemli Üye
    eğer hesap planını ekranda görmek istiyorsan;hesapları tek tek tanımlıyorsun :mal hizmet işlemleri-mal hizmet kartı girişi olarak giriyorsun.
    \"ÇALIŞMADAN,ÖĞRENMEDEN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMİŞ MİLLETLER EVVELA HAYSİYETLERİNİ,SONRA HÜRRİYETLERİNİ DAHA SONRADA İSTİKBALLERİNİ KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR\"

Üye
    Nereden
    MUHASEBE
    sayın aybar sözüm size ben 7 senedir eta kullanıyorum ve çok rahat program diye bilirim kullanışlı da şurda3 aydır luca kullanıyorum eta da neymiş diyorum şimdi o saydığınız anti özellikler sizin bilgisayarınızdan kaynaklanıyor programı yenilemişiniz ama bilgisayarınız eski kalmış hızını artırırsanız emin olun programdan çok memnun kalacaksınız