Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Müşterinizin Bilgisayarına Uzaktan Bağlan

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Bu aşamada iki tarafdan birinin bağlantıyı kesmek istemesi durumunda "esc" tuşuna basması yeterli olacaktır.

Sol tarafdaki "Sohbet geçmişi" panelinide "gizle" tuşu ile gizlerseniz ekranı daha verimli kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki son görüntü ise denetimi alınmış bir bilgisayarın görüntüsüdür. Bu aşamada o bilgisayarın sanki klavyesi, mausu ve mönitörü size gelmiş gibi olacaktır.

Umarım işinize yarar.

Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Üstte resmlerde bir orblem oluşmuş. Bende bu konu için aşağıdaki sayfayı hazırladım.

https://www.mustafagulsen.com/uzak.htm
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Yeni Üye

Merhabalar,

Bu uzaktam yardım hakkında sorum olacak..çünkü problem yaşıyorum...şöyleki;

Tüm istenen özellikler tamam,ama yinede karşı taraf yardım isteyince ben kabul ediyorum ama uygulama başarısız oldu diyor.Yardımı ben isteyince uygulama başlıyor.Sorunu çözemedim.7.0 ı kaldırdım ve windows msn yle denedim yine aynı problem,ben isteyince yardımı oluyor ama karşı taraf isteyince olmuyor.Lütfen bu konuda görüş bildiriniz...

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Sayın Başdemir,

Uzman olmasam da aklıma gelenleri yazayım,

Önce sorunlu bilgisayarı bulunuz.

-Kendi bilgisayarınızdan başka bir bilgisayara bağlanmayı deneyiniz, aynı zamada onunda size bağlanması deneyiniz.

-Aynı işlemi şuan bağlanamadığınız bilgisayarda da yapınız.

Sorunlu bilgisayarı bulduysanız onu etkileyen bazı yan programlar olabilir. Aktif,olan programları etkisiz yapıptekrar deneyiniz.

------------------

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos

Merhaba Mustafa bey teşekkürler uzun zamandır bende bu iş üzerinde çalışıyordum ancak bunun kadar verimli çalışamıyordum önceleri windowsun uzak bağlantısın denedim çok karışık ve sıkıcı pcanywhere kurdum oda tam olmadı bu harika ama mesengerın böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum.

Ancak 7.0 kullanan arkadaşlar mutlaka 4.7 de ukrmaları lazım çünkü iki makinada 7.0 olmuyor dün denedim çok ğüzel çalıştı kendi makinama bağladım muhasebe programımı kullandım bu özellik ile uzaktaki bir bilgisayada herşey yapıyabilir.

Şimdiden iyi çalışmalar.

Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE

Yeni Üye
    Nereden
    Turkey
    Sayın GÜLŞEN;öncelikle yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı
    teşekkür ederim.Benim sorunum,müteahhit defterinin tutulması ile
    ilgili.Müteahhit defteri ile ilgili bilgi verirseniz çok
    sevinirim.Yardımlarınız için teşekkürler,iyi çalışmalar.