Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TANIŞMA SAYFASI

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Mustafa YILMAZ

SMMM

İZMİR 17.07.1969

333 Sokak No:37/A Şirinyer Buca-İZMİR

0.232.4527262

bilgi@mustafayilmaz.com.tr

1986 Yılından beri muhasebemesleğini bürolarda çalışarak yaptım. 2000 Yılında Serbest olarak büromu açtım.Anadolu Ünüversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. İzmir mali müşavirler ve muhasebeciler derneği sekreterliği,Odamızda da Denetim Komitesi Başkanlığı görevlerini sürdürmekteyim.Evli veAslı İrem ve İpek Yarenisminde iki kız babasıyım.

Ayrıca büyük özveri sarfederek, yurdun çeşitli bölgelerindekimeslektaşlarımızı bu form sayesinde bir çatı altında buluşturan Sayın Mustafa GÜLŞEN' e sonsuz teşekkürlerimi sunarım............Edited by: Mustafa Yılmaz
    Saygılarımla,

Mustafa YILMAZ

Üye
    Nereden
    Zonguldak

sevgili büyüklerim ve üstatlarım
    adım ugur uyan

13-03-1983 zonguldak doğumluyum. Lise sıtajımdan yani 1999 yılından bu yana serbest muhasebecilik faaliyetiyle ilgilenmekteyim. Zonguldak Karaelmas üniversitesimezunuyum.Meslegimi gerçekten cok seviyorum. Bekarım. Ama evlenmek için ciddi efor sarfediyorum. Şu anda SMMM stajı için hazırlık yapıyorum. Site sayesinde kitaplarda bulamayacağım bir cok bilgi edindim.

Bütün arkadaslarıma, üstatlarıma ve calışanlarına saygılar sunuyorum. İyi Çalışmalar.

Edited by: uguruyan
    uu

Ziyaretci
    yeni aramıza katılan mustafa taktak abimize,hoşgeldiniz der,tecrübelerinden faydalancağımızı umarım.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Adana
    HERKESE MERHABALAR
    ADIM ALİ 1980 ADANA DOĞUMLUYUM
    2004 ÇUKUROVA İŞLETME MEZUNUYUM
    ÜNİVERSİTEYE BAŞLADIĞIM 2000 YILINDAN İTİBAREN SIRASIYLA
    1- BÜROKRASİDEN VE YEREL YÖNETİM BİRİMİNİN BİRİNDEN PARA KAZANAN BİR SMM BÜROSUNDA
    2- YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSUNDA
    3- ÖZEL BİR BANKANIN YATIRIM DANIŞMANLIĞI BÖLÜMÜNDE
    4- ASKERLİK
    5- YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİNDE
    6- GAYRİMENKUL PAZARLAMA VE KOMİSYONCULUK ŞİRKETİ
    KASIM 2005 DE SMMMLİK STAJA BAŞLAMA SINAVINI KAZANDIM
    ANCAK SAĞOLSUN (SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI) BİR KAÇ KÖTÜ NİYETLİ MESLEK BÜYÜKLERİM SAYESİNDE MAYIS 2006 DA BAŞLATABİLDİM STAJIMI.
    ŞUAN 25 YILIN ÜZERİNDE BU MESLEKTE ÖMRÜNÜ GEÇİRMİŞ BİR SMMM YANINDA 3 SMMM STAJERİ ÇALIŞIORUZ.
    3-4 FARKLI İŞYERİNDE ÇALIŞTIM AMA HİÇ BİRİSİ BANA ŞUAN Kİ ALDIĞIM NEFESİ VERMİYOR.
    BİR AMACIM VAR , VE BİLDİĞİM BİR ŞEY;SAYGIN VE DAHAGÜVENİLİR BİR MESLEK İÇİN NE İSTEDİĞİNİ BİLENBİR CAMİADA OLDUĞUM,
    İŞTE BU YÜZDEN
    ARANIZDA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM
    D. ALİ KÜÇÜKNANE SMMM
    SEYHAN/ADANA

Üye
    Nereden
    Konya

ADIMSOYADIM: AHMET DEMİREL
    ÜNVANIM : SERBEST MUHASEBECİ STAJYERİ

D.YERİM TARİHİM : KONYA, 1981

Selamün Aleyküm ey muhasebe camiası, sayın üstadlarım. 1998 yılından beri muhasebe bürosunda çalışıyorum. İki yıl öncesine kadar (2004) meslek mensubu ünvanını almak için hiçbir girişimde bulunmadım. 2004 Eylül ayında SM staj sınavına girerek sınavı kazandım ve stajyer olabildim. Kısmetse Kasım ayında ilk sınavımız için Ankara'ya gidiyorum. Buradaki bilgiler sayesinde birçok konuya ışık oldunuz. Öncelikle Mustafa GÜLŞEN abimize (üstadımıza) ve siz formdaki tüm üstadlara çok ama çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar ve bol kazançlar dilerim. Selametle
    Ahmet

Müdavim Üye
    Nereden
    SMMM / Sakarya
    selamlar sevgili üstadlarım,abilerim ve arkadaşlarım...adım kerem marmara 1983 sakarya doğumluyum...yaklasık 2,5 yıldır bu mesleğin içersindeyim ve işimle gerçekten çok mutluyum...sizlerin sayesinde de hergün yeni yeni şeyler öğreniyorum hepinize cok tesekkur eder iyi çalışmalar dilerim...

msn/e mail: kerem.marmara@hotmail.com

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ordu
    merhaba sayın meslektaşlarım;
    aslında ben de geçen sene msn adreslerimiz diye bir uygulama başlatmıştım bu sitede ve çok tutmuştu ancak zamanla bu msn adreslerini başka amaçlarla kullanan insanlar ortaya çıktı ve bu uygulama siteden kaldırıldı.Söylemek istediğim mümkünse adres ve telefon numaralarınızı burada yayınlamamanızı istiyorum
    ERSOY KARAOĞLAN

Yeni Üye
    Nereden
    Ankara
    Merhaba benim adım ;
    Özgür KAPLAN 1978 Kırıkkale doğumluyum,1998 Ankara üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu Muhasebe,2001 Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe FinansmanMezunuyum.Ankara Keçiörende ikamet etmekteyim.Mesleğe 2005 haziranda girdim 1 yıldır büro işletiyorum.Bu meslekten ekmek yiyen bütün büyüklerime,arkadaşlarıma sabırlar diliyorum.Burada sizlerle olmaktan çok memnunum herkese saygı ve sevgilerimle.

Yeni Üye

Merhabalar,
    Forum gerçekten çok güzel bir süredir bende takip ediyorum.Site yöneticisine teşekkürler.

FORUMU HAZIRLAYANLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    MURAT AÇIKEL