Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TANIŞMA SAYFASI

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    Selamlar..

11/09/1983 Ordu/Kurmu Doğumluyum..

1999 Kasım ayından bu yana muhasebe ile uğraşıyorum, şuan maalesef belge sahibi değilim, kısmet ise Mart ayında SMMM staja başlama sınavı ile başlangıcı yapacağım..

Üye
    Merhabalar...
    1973 Adana doğumluyum. 1996 'da Muğla üniversitesi işletme bölümünden mezun oldum.1999 yılındanbu yanaİstanbul'da serbest olarak SMMM mesleğini icra ediyorum.
    Sayın Mustafa Gülşen'e teşekkürlerimisunuyorum. Çok güzel bir paylaşım ortamının oluşmasına vesile olmuş.
    Selamlar
    SMMM Nurten Demir
    S.M.M.M.

Yeni Üye
    Nereden
    Türkiye
    merhabalar 1980 gaziantep doğumluyum. bir süre antalyada çok değerli bir abim olan celal gültekinin yanında çalıştım şu anda gaziantepteyim hepinize mesleğinizde ve yaşamınızda başarı dileklerimla

kenanbayar@msn.com
    kenan bayar

Kıdemli Üye
    Nereden
    KAYSERİ

SELAMUN ALEYKUM
    ADI VE SOYADIM:OSMAN YILMAZ
    DOGUM YERI :KAYSERİ
    DOGUM TARİHİ :1977
    MESLEĞE BAŞLAMA TARİHİ :1992
    UNVANI : 2007 KASIM STAJINA BAŞVURMAYI DÜŞÜNÜYORUM AÖF DEN MEZUN OLURSAM EĞER SENEYE İNŞALLAH AÖF Yİ ZENGİN ETTİK SIRA TURMOBA GELDI
    MEDENİ DURUMU :BEKAR
    ASKERLİK DURUMU :1979/3SİLOPİ/ŞIRNAK 1TNK TB K.LIĞI

1 SENEYE YAKINDIR MUSTAFA BEYIN SITESINDEYIM BURDAKI ARKADASLIKLAR YARDIMLASMALAR COK GÜZEL GORDUGUM HERKESE TAFSIYE EDIYORUM CUNKU BILGI PAYLASIMI COK MUKEMMEL!! BILMEMEK AYIP DEGIL OGRENMEMEK VE YARDIM ETMEMEK AYIPTIR
    erciyes3877@hotmail.com

HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR ALLAH YAR VE YARDIMICIMIZ OLUR İNŞALLAH

Üye
    Nereden
    İstanbul
    merhaba,
    1976 istanbul doğumluyum,8 senelik bir muhasebe geçmişim var ama minik kızım dünyaya geldiği içinbir süre ara verdim ve şimdi yeniden başladım.bu yüzden şimdi bilgilerimi tazeliyorum ve bu site ve forumların çok faydasını görüyorum,herkese iyi çalışmalar ve kolay gelsin.
    odemirsular

Yeni Üye
    Nereden
    Kahramanmaraş

selam ben Ahmet Sinan Kemaloğlu 1973 K.Maraş doğumluyum. 1996 eylülünden beri muhasebe mesleğinin içindeyim2005 yılındanitibaren de kendi büromda mesleği icra ediyorum.arkadaşlardan biri konyaya etli ekmek yemeye davet etti.yemekten sonratatlı ve Maraş dondurmasını da Maraşta yesek güzel olmaz mı?herkese hayırlı ramazanlar
    Sinan Kemaloğlu

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya

<font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Ziyaretci
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ankara

aferin sana
    EN GÜZEL ŞEY ÇOK DEĞERLİ AİLEM
    AİLE NİN DEĞERİNİ HEP KORUYALIM

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ankara

SELMA GÜÇLÜ ÇETİN

1971 ANKARA DOĞUMLUYUM MESLEĞİMİ BABA MESLEĞİ OLMASI NEDENİYLE ÇOOOK UZUN SÜREDİR ANKARA SIHHIYEDE YAPMAKTAYIM 1999 YILINDA MALİ MÜŞAVİR RUHSATIMI ALDIM . MESLEĞİN İYİ BİR YERLERE GELMESİ İÇİN ANKARA S.M.M.M. ODASI DENETİM KOMİSYONUNDA BİR DÖNEM GÖREV YAPTIM . BİR DÖNEMDE DİSİPLİN KURULU ADAYI OLDUM AMA GRUP OLARAK KAZANAMADIK. ÖNEMLİ OLAN MESLEĞİN KARİYER DÜZEYDE İYİ BİR YERLERE GELMESİ, BÜTÜN MESLEK MENSUBUNUN BİREY OLARAK YAPACAĞI ÇOK ŞEY VARDIR MESLEĞİN VAKAR VE ONURUNA YAKIŞMAYAN HAREKETLERDEN UZAK DURMALIYIZ. MESLEKİ ETİK KURALLARINA UYMALIYIZ UYMAYANLARLA MÜCADELE ETMELİYİZ.........