Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÜYE İSMİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLER İÇİN...

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Değerli Arkadaşlar,
    https://www.mustafagulsen.com/forum/...41289&PN=1Bu adreste "rumuz kullananlara cevap verme" başlığında bir konu açılmıştır.Özetle forumda, gerçek isim kullanılması önerilmiştir. Destekleyen ve karşı çıkan arkadaşlarımız olmuştur. Her düşünceye saygımız var.

Düşüncemi oradada belirttim. Susan toplumdan, konuşan sorgulayan bir topluma geçiş sürecindeböyle bir zorlama yapmayı doğru bulmuyorum. Ancak, herzaman savunduğum üzere özel bir nedeni yok ise, kişi yazdıklarının arkasında olmalı ve "Ben burdayım!" diye haykırmak için gerçek adıyla yazma cesareti içinde olmalıdır. İlk günlerde bende tedirgin oldum. Ancak 7 yıldır üstadlar gibi ismimle her yazmımın arkasında durdum. İnanın bu sayede bir gün bile yazdıklarımda taşkınlık ve disiplinsizlik olmadı. Buda önce kendime sonrada üstadlarıma olan saygımı katlayarak büyüttü.

Daha evvel "rumuz" kullanarak üyelik almış arkadaşlarımız, eğer bundan sonra gerçek ismini kullanmak isterlerse, bu konuya cevap olarak yazmaları yeterlidir. Uygun saatlerde değişiklikleri yapacağım.
    Saygılarımla,

NOT: Bayan arkadaşlarımızın rahatsız edilme olasılığı nedeniyle yine "rumuz" kullanmaya devam etmelerini tavsiye ediyorum. Ayrıca profillerinden e-posta adreslerini gizleme seçeneğini aktif etmeleri yararlarına olacaktır.
    Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    S.M.M.M.

S.M. SONER KOCATEPE

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Hoş geldiniz Sayın Kocatepe, "SMSON" olan üye adınızdeğiştirilmiştir. Size, buörnek davranışınızdan dolayı teşekkür ederim.
    Değerli Arkadaşlar, yeni isminle başlangıç yapan arkadaşlarımızdançok önemli olduğunu düşündüğüm bir ricam olacak. Umarım beni kırmazsınız. Tükçemizi korumak için bundan böyle imla kurallarına dikkat etmenizi rica ediyorum.
    Saygılarımla,
    Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Aydın
    neden üye isimleri degiştirilir kimden neden korkul7ur anlamadım bennn

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Günaydın,
    ben baştan beri bu şekilde giriyorum, tümmeslektaşlara selamlar,hepinize hayırlı işler dilerim...

Kıdemli Üye
    Nereden
    TRABZON
    GÜNAYDIN
    SEFA COŞKUN
    Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar.

Kıdemli Üye
    Nereden
    KARAMAN

Arkadaşlar tüm bilgilerim gercek bir korkum sakıncamam ve yanlışlıgım olmayacagı için bu şekilde kaydoldum.

Herkezede aynısını tavsiye ediyorum..

Kıdemli Üye
    Günaydın ... Hatasız ve bol kazançlı bir gün diliyorum . Zafer YILDIZ

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA

Merhaba ben Neyzensel
    İsmimin KORAY SÜGÜR olduğunu/olmadığını kim bilebilir ki ?
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Kıdemli Üye
    Nereden
    İZMİR
    Alıntı KORAY SÜGÜR Nickli Üyeden Alıntı

Merhaba ben Neyzensel
    İsmimin KORAY SÜGÜR olduğunu/olmadığını kim bilebilir ki ?

EVET KATILIYORUM GERÇEK İSMİNİN OLUP OLMADIĞINI NERDEN BİLİCEZX MADEM ÖYLE T.C. KİMLİK NUMARANIZI DA YAZIN T.C. DOĞRULAMA SAYFASINDAN İSİMLERİNİ KONTROL EDELİM DOĞRUYSA EĞER ONA GÖRE YORUM DA BULUNALIM. MADEM İSİM YAZMAK SÖYLEDİKLERİNİZİN ARKASINDA DURMAK OLUYO T.C. NOSU İLE DE BU YORUMLARINIZA TAM DESTEK VERİN. ÇEKİNCEK BİŞİ YOK SONUÇTA DİMİ. ADIM DA NİCKİM DE 3MRAH
    Ömür dediğin şey iki parça; önce domates, sonra salça...