Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: insan kaynakları müdürü

Yeni Üye
    merhabalar benim yardıma ihtiyacım var bir insan kaynakları müdürü tanıdığım olsa soracağım fakat yok bana yardımcı olunabileceğini düşündüm bu forumda
    insan kaynakları müdürünün görevleri nelerdir ve bu görevler neticesinde dosyasında bulunan evraklar nelerdir (örnek varsa daha memnun olurum)
    bunları anlata bilirmisiniz ya da bana kaynak olabilecek bir yol gösterirseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    Selam. Çalışma Eko. 4.sınıf öğrencisiyim. Ben de insan kaynaklarında gelişmek istiyorum fakat nasıl olacak benim de pek bilgim yok. Biraz önce araştırma yaparken bi kaç bilgiye ulaştım. Eğer indirirseniz bakarsınız, özlük dosyası olarak İnsan Kaynakları Müdürü bunlardan sorumlu olabilir.

<div ="download">https://rapidshare.com/files/205811060/17.01.2009104X4_oeZLueK_DOSYASI.rar.html</div>

Yeni Üye
    buradaki sayfalardan onları aldım fazlasıyla ama benim bilmek istediğim tam olarak görevi nedir neler yapar sorumlulukları nelerdir
    genede teşekkür ederim

Müdavim Üye
    ne yapmazki ;
    özlük işleri,personel ödemeleri (maaş,mesai,prim,avans ),iş kanununa hakim,performans sisteminin kurulması, norm kadro çalışmalarını yapılması, görev tanımlarının oluşturulması, işyeri yönetmeliklerinin oluşturulması, çalışanların daha iyi şartlarda çalışabilmesi için düzenli çalışma ortamının oluşturulması, iş güvenliği tedbirlerinin alınması, firma disiplin kurallarının oluşturulması, personel maliyetlerinin hazırlanması,personel ile ilgili günlük ve haftalık raporlamaların hazırlanması,ssk işlemlerinin ve resmi yazışmaların gerçekleştirilmesi, personel eğitimlerinin verilmesi,oryantasyon eğitimin verilmesi, işten çıkış ve işe giriş işlemleri, eğer idari işlerde ona bağlıysa personel yemek ve servis ihtiyaçlarının temini,firma için sosyal aktivite ve organizasyonların düzenlenmesi, personel giriş ve çıkışlarının takibi ve raporlanması, yıllık izin, günlük ve saatlik izinlerin takibi ...
    bunlar ilk aklima gelenler, çoğaltılabilir...

Müdavim Üye
    organizasyon şemasının oluşturulması görev ve yetkinliklerin oluşturulması, zimmet formlarının tutulması, iş görüşmelerinin yapılmasıuygun eleman işe alımı

Müdavim Üye
    eğer varsa kalite yönetim sisteminin oluşturulması veya destek te denilebilir.

Ziyaretci
    Ben size insan kaynakları yerine yine kendi mesleğiniz olan muhasebede fakat maliyet muhasebesinde kendizi geliştirmenizi öneririm.

Müdavim Üye
    Nereden
    Uşak
    .Edited by: veli_ozyurt
    İyi olmak bu dünyada çözüm değil.

Yeni Üye
    yardımlarınız için teşekkürler