Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: üstadlar iyi akşamlar

Müdavim Üye
    Üstadlar benim bir sorum olacak açıklarsanız sevinirim ben 2005 yılı Kasım ayında SMMMM Belgesini aldım o tarihten itibaren firmada sigortalı olarak çalıştım 2009 yılında başka şirkette mali müşavir olarak beyan verip muhasebe işlerini yapmam için teklif verildi bende sizlere sorup engin bilgilerinizden faydalanmak istedim. Acaba o firmada bağımlı olarak çalışmak için neler yapmalıyım.vergi dairesinden şifre alabilmek odaya nasıl kayıt yaptırabilmek o firmada faaliyeti 10.00 tl cirosu olan firmalara kendi şifremden beyan verebilmek tabiki az sayıdaki akrabam olan v.s gibi sorunlara cevap verebilirseniz benim için iyi olacak cevaplarınızı bekler hayuırlı işler sunarım. Edited by: berat

Müdavim Üye
    herhalde kimsenin başına gelmedi bu durumlar

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

Öncelikle birden fazla firmanın beyannamelerini göndermek için odanızın çalışanlar listesine kayıt olmalısınız.
    Bu şekilde birden fazla beyanname göndermek için çalışanlar listesine kayıt olduktan sonra ise,gerçek veya tüzel kişilere bağlı ve onların işyerlerine bağımlı olarak açık veya gizli hizmet sözleşmesi ile çalışılması yasaktır. Bu şekilde çalışmanız disiplin yönetmeliğimize göre geçici olarak mesleki faaliyetten alıkoyma cezasını gerektirir.
    <<HaYaT>> Umudum Kendimde...