Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 ücret tarifesi açıklandımı?

Üye
    Nereden
    Bursa
    2009 ücret tarifesi açıklandımı acaba bilgisi olan varmı?

Müdavim Üye cemo22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2009 Yılı ücret tarifemiz çıktı ve imza için başbakana sunuldu. Rakamlarda bırakın artışı düşenler bile var. Gelen farkla bir çay ieçebilene afiyet olsun. İşin tadı iyice kaçtı. Resmen bu camiayı "ti" ye almaya başladılar. Sayın Oda yöneticileri ve Türmob yöneticilerine saygılarımı sunuyorum. Affınıza sığınarak sözüm meclisten dışarı filanda demiyorum. Kırılan meslektaşlarım olacak ama artık yeter, lafla peynir gemisi yürümüyor. Evdekiler de taş yemiyor. Oralara gidenler gereğini yapmak zorundalar, bunun için göreve talip olmadılar mı?

Yeni yılın aidat günleri geldi. Ödeyecek gücü olana bravo. Eve ekmek götürmek bile büyük iş artık. Ben bu sene protesto ederek bu tarifeyi almayacağım. Kaldı ki tarife almak zorunluluk değil,ancakasmak zorunluluk. Utanmayıp İnternetten indirip asacağım duvara. Yıllardır ilk kezelimdekiler tükeninceodadan vergi levhasıda almayacağım. Sözleşmeleri bile almayıpinternetten indirmeyi, kendim sıra numarası vererek kullanmayı düşünüyorum. Yeter artık ne bu yaaa!!!
    .