Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İSTANBUL GRUBU

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul
    Emine Kaya kaya_7778@hotmail.com İSMMMO 22958 sicil numaralı üyesi olarak CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Yeni Üye
    Nereden
    ŞEF
    Ali SÜRMELİ bilge_smmm@hotmail.comİSMMMO9665 numaralı üyesi olarak CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Yeni Üye

MEHMET ÖZMEN mehmetozmen12@hotmail.com İSMMMO 16086 sicil numarasında kayıtlı üyesi olarak CEZALARA karşı bu girişimi destekliyor üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı
    kabul ediyorum.

Yeni Üye
    Mustafa Süha Şahin (52)suhasahin@hotmail.com İSMMMO1733 sicil numaralı üyesi olarak CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Yeni Üye
    Halil Arslanclas3@mynet.com İSMMMO2503 sicil numaralı üyesi olarak CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Yeni Üye
    Nereden
    İstanbul
    osman yıldız ıstanbul smmm odası 27628 nolu üye ba bs cezalar için girişimi destekliyorum

Üye
    Nurten Demir İSMMO 14867 sicil numaralı üyesi olarak CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum
    S.M.M.M.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul

İSMMMO 6300 Sicil numaralı üyesiyim. CEZALAR İÇİN YAPILACAK GİRİŞİMLERİ destekliyorum. Bu konuda yapılabilecek işlemler için çalışmayı kabul ediyorum.
    Ahmet TÜRKOĞLU
    AHMET TÜRKOĞLU
    Kolaylıklar Dilerim.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

HAKAN DOST İSMMMO 19651 SİCİL NULU ÜYESİYİM , GİB LIĞININ USULSÜZLÜK CEZALARI İLE İLGİLİ OLARAK UYGULAMIŞ OLDUĞU CEZAİYİ UYGULAMA ÇOK AÇIMASIZ BİR HAL ALDI, DEĞERLİ HOCALARIM VE ÜSTADLARIM, ÖRNEK OLARAK VERMEK GEREKİRSE MESLEĞİMİZ ZİHİNSEL YORGUNLUK , GÖZ YORGUNLU VB DURUMLARA ÇOK YATKIN BİR MSLEK , HELEKİ SON 1-2 YILDIR TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN BÜTÜN MALİ RAPORLARI ELİMİZDEN GEÇMEKTEDİR YAHU BİZDE İNSANIZ, TABİ Kİ MALİYE BAKANLIĞINDA ÇALIŞANLARDA....ÇOK YORULDUK VE BIKTIK ARIK, EN UFACIK BİR HATANIN VEYA UNUTKANLIĞIN VEYA AZICIK BİR İHMALİN CEZASI 1.490,00 YTL OLMAMAMI ZATEN MÜKELLEFLER İLE ÜÇRET KONUSUNDA ÇOK SIKINTILIYIZ BİRDE BU CEZALAR CANIMIZI YAKMAKTA LÜTFEN BÜTÜN YETKİLİLERE SESLENİYRUM MAKUL BİR CEZALANDIRMA OLSUN BİZ KATLANALIM AMA 6 AYLIK ÜÇRETİMİZE DENK GELEN BİR CEZA OLUR İSE BU MESLEK ÇEKİLMEZ OLUR VE OLDUDA ARTIK BIRAKIP GİTMEK BAŞKA İŞLER YAPMAK İSTİYORUM, HAYATI YAŞAMI VE ZAMANI UNUTTUK YETER...

Müdavim Üye hust59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Bolu
    Mustafa bey bu çalışmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.
    İSTANBUL GURUBU açılmasını rica ediyorum.
    Selamlar

Hüseyin ÜST
    S.M.M.M. İstanbul