Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ADANA GRUBU

Yeni Üye
    padişahın biri süt banyosu yapmak istemiş ve emir vermiş, herkes bir kova süt getirip havuzuma boşaltsın demiş. Herkes kendince şöyle düşünmüş; bukadar halkın içinde ben süt yerine su döksem kim anlayacak... Sabah oduğunda herkesin kendigibi düşündüğünü görmüş... Havuzda bir damla bile süt yokmuş. Bu kıssadan haraketle banane demeden üzerimize düşeni yapalım. Göreve hazırım...
    behçet aslan

Ziyaretci
    1192 NUMARALI ADANA ODASI ÜYESİYİM.BU FORUMDA VE BU KONUDA YAPILAN ÇALIŞMA VE GÖSTERİLEN GAYRET İÇİN TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN TÜM GAYRETİMİZLE ÇALIŞMALIYIZ.

Ziyaretci

SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN BİREYSEL OLARAK GÖSTERİLEN GAYRETLERİN YANINDA SORUNLARI VE SORUNLARI DOĞURAN NEDENLERİ ÇÖZMEK İÇİN DE KOMİSYONLAR VE ÇALIŞMA GURUPLARI KURMALİYIZ.VE BU ÇALIŞMA GURUPLARI EN AZ HAFTALIK VE DÜZENLİ OLARAK TOPLANMALI.TÜM ARKADAŞLARI GÖREVE ÇAĞIRIYORUM.VE BEN ÜZERİME DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIM.

Ziyaretci
    arkadaşlar varmı yahu böyle çile çeken bir meslek nedir yahu bu iş bilmez ssk ve maliye çalışanları ve milletvekilleri biz af edersiniz eşekmiyiz yahu. hiçmi, bu cezaları çıkarırken vijdanları sızlamıyor allah hepsinin ( BU KANUNU ÇIKARANLARIN) belalarını versin ne diyeyim başka SİZİ CANI GÖNÜLDEN DESTEKLİYORUM VEDE BİR ŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUMSAYIN TURMOB BAŞKANINA UNUTMA O KOLTUK İĞNELİDİR. DİKKAT ET BİR ECZACILAR ODASI KADAR OLAMADINIZ. NERDE EYLEM KİMDEN KORKUYORSUNUZ AĞLAMAYAN BEBEĞE EMZİK VERMEZLER

Yeni Üye

icraatlarınızı sonuna kadar destekliyorum. turmob daha ne bekliyorsun. vergi daireleri cezaları kesmeye başlamış bile. insanların canı yanacak. ne zaman mensuplara bi faydan olacak acaba?
    İNANMAYAN BİR GÖNÜL, İÇİNDE KUŞ BULUNMAYAN BİR KAFESE BENZER.

Yeni Üye
    Nereden
    Turkiye/Adana

Sabriye Eroğlu,s.eroglu04@hotmail.comADANA SMMMO1303 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Üye
    evet bende destekliyorum.Adam öldürene bile bu kadar ağır ceza vermiyorlar.Bir sürü hafifletici sebepler buluyorlar. Biz daha vahim bir suçlumuyuz ki hafifletici bir sebebimiz yok. Ya uzlaşmaya bile götürmüyorlar. Kes kafasını gitsin.Gayret gösteren arkadaşlırımı tebrik ediyor ve destekliyorum.
    Su kesiksiz hareket zikir ahenk şırıltı
    Akmayan kokar diye esrarlı bir mırıltı

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    ADANA SMMM 1691 sicil numaralı üyesi olarak,UYGULANAN İDARİ PARA CEZALARI İÇİN BU GİRİŞİM'i destekliyorum. Bireysel olarak üzerime düşeni yaparım. ama odamız ve türmob olarak bu işe el atılırsa kısa sürede bu işin sonuçlanacağını düşünüyorum.
    GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI GERÇEKLEŞTİR.
    TAM BAĞIMSIZ,ÇAĞDAŞ TÜRKİYE.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Adana'dan son gelen kararlarla olumluya dönüş başlamıştır.

Özellikle Bölge İdare Mahkemesinden
    https://www.mustafagulsen.com/genel_dosyalar/kararlar/mersin2007-359-2.jpg
    sonra 2009 tarihli kararlar nasıl?
    Edited by: YALÇIN ÖNDER

Kıdemli Üye
    Nereden
    Adana
    sayın önder

adana da değişen birşey yok. açmış olduğumuz davamız 40 gün evvel aleyhimize karar verildi. bölge idare mahkemesine itiraz ettik. ama değişen birşey yok.