Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ADANA GRUBU

Yeni Üye

YUSUF HEYBETyusufhey01@hotmail.comADANA SMMMO1104 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    İlker İbrahim SORAR ADANA SMMMO1901 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum. Edited by: ilkersorar

Kıdemli Üye
    Nereden
    Adana
    Cemil KIRMIZI cemilkirmizi@hotmail.comADANA SMMMO1095 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    ADANA GRUBU OLARAK BİR ARAYA GELİP BU KONU VE MESLEKİ HAKLARIMIZ KONUSUNDA GÖRÜŞLERİMİZİ PAYLAŞALIM.
    ÖRNEĞİN BU HAFTA MÜSAİT OLDUĞUMUZDA RANDEVULAŞALIM.

Kıdemli Üye
    Nereden
    ADANA
    HASAN YALÇINhsya21@hotmail.comADANA SMMMO üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Yeni Üye
    Genç Osman Kızıldenizli...Adana SMMMO odası 0261 nolu üyesiyim.Usulsüzlük ve idari para cezaları nedeniyle artık tüm meslektaşların bu duruma sessiz kalmamalarını ve bu mücadeleye omuz vermelerini istiyorum.

Müdavim Üye
    BU KONUDA BİR ARAYA GELİP İMZA ALTINA ALIP TÜRMOBUNDA DESTEĞİ İLE MECLİSE GÖNDERELİM berat_fikircier@hotmail.com
    Edited by: berat

Yeni Üye
    ADANA SMMMO0418 sicil numaralı üyesi olarak,UYGULANAN İDARİ PARA CEZALARI İÇİN BU GİRİŞİM'i destekliyorum (ancak bu girişimin odalar ve TÜRMOB'muz önderliğinde daha kısa sürede sonuç alınacağı düşüncemide sizlerle paylaşarak) , ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.
    TURGUT TELLİ

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana

Ne gerekiyorsa yapalım
    baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    Arkadaşlar şu an için sayın Gülşenin önderliğinde ve bizlerinde katılımıyla mesleğimizin itibarı ve haklarımız için bir mücadele başlattık. Eylem planımızın ana hatları belirlendi.
    1) iller bazında melek mensubları olarak bir araya gelip il grubları oluşturmak
    2) bu il grubları odaları ile konuyu diğer meslektaşlarına yayarak bir kamuoyu oluşturmak.
    3)oluşan bu kamuoyu destegini ilgili kanallar vasıtasıyla TBMM ye ve diğer bakanlıklara iletmek.
    Onun için bizler ADANA grubu olarak bu hareketi diğer yakın meslek mensubu arkadaşlarımıza iletmek onlarıda bu hareketin içine dahil etmek zorundayız.Sayımız belli bir kritere ulaşınca TASLAK metnimizin altına imza toplayıp odamızın dikkatine sunmak bence en mantıklı çözüm.
    Sizlerin düşünce ve önerilerinizi burda yazarsanız yerel seçim öncesi bu eylem planını hayata geçirmemizde çok büyük katkılar sağlar.
    Haklar verilmez ALINIR.