Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İZMİR GRUBU

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    YALÇIN ÖNDER 35yalcin.onder@gmail.com İzmir SMMMO 1004 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir
    Ogün GÜNEŞ ogungunes@gmail.com İZMİR SMMMO 6147 sicil numaralı üyesi olarak, CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.
    Kolay gelsin

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Ayla Aydın İzmirSMMMO 3979 sicil nolu üyesiyim cezalar için olan girişimi destekliyorum ve kendi bölgemde eylem planı dahilinde yapabileceklerimize
    ortak olmaya hazırım. Edited by: izmir

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    YASİN AVCI yasinavci2001@mynet.com İzmirSMMMO5888 sicil nolu üyesiyim cezalar için olan girişimi destekliyorum ve kendi bölgemde eylem planı dahilinde yapabileceklerimize
    ortak olmaya hazırım.
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç

Ziyaretci
    BAHADIRCAN-İZMİR cancan_196040@hotmail.comİZSMMMO ÜYESİ OLARAK"CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM"İ DESTEKLİYORUM.

Üye
    Nereden
    İzmir
    Sebahattin ÖZTÜRK sebahtin35@hotmail.comcezalar için girişimi sonuna kadar destekliyorum, İzmir

Ziyaretci
    KORCAN TURAN, korcanturan@yahoo.com, İzmir SMMMO 5977 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İzmir
    Nazan ÇELİKBİLEK, nazancelikbilek@hotmail.com, İzmir SMMMO 5839 sicil numaralı üyesi olarak,CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM'i destekliyor ve ilimde üzerime düşeni yapmaya çalışacağımı kabul ediyorum.
    SUARTE

Üye
    Nereden
    İzmir
    özgür uçar izmir cezalar için her türlü girişim tarafımdan destekleniyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    Şevket Kartal:Türkiyede diğer meslek grupları nda böle bir ahksızlık olduğu zaman ayağa kalkıyorlar.Ama türkiyede en cok meslek mensubu muhasebeci.Hepimiz bir olursak yer yerinden oynar..Sonuna kadar destek veririm bu haksız uygulamaya karşı faaliyetlere..
    Ş.KARTAL