Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ermenilerden Özür Dileyen Şuursuzlar!!!

Müdavim Üye
    Nereden
    Beypazarı
    İçme sindiremediğim olaylar oluyor. Bir grup aydın geçinen kişiler ermenilerden 1915 olayları için özür dilemek için bir site kurmuş. Tarihimizde bizi bölmek parçalamak anayurdumuz anadoluyu paylaşmak için bir sürü şey yaptılar hala yapıyorlar. Sevr anlaşması ile gerçekleştirmeye çalıştılar olmadı yapamadılar.
    Yıllardır bir ermeni yalanı diasporaları aracılığı ile bize dayatılmaya çalışılıyor. Fransızlar fransada ermeni soykırımı yapılmadı demeyi suç saydı biz ne yaptık iki gün protesto ettik unuttuk.Yıllarca ASALA terörü ile yurt dışında bir sürü bürokratımızı şehit ettiler.Amerikada ki ermeliler durmadan çalışıyor bu yalanı resmiyet kazandırmaya dillendirmeye devam ediyor. Peki amaç ne Osmanlı zamanında milleti sadıka (sadık millet) denilen bu milletinistediği doğu anadolunun büyük bir kısmı tıpkı terör örgütünün güneydoğu anadolumuzu istediği gibi.

https://www.ozurbekliyorum.com/bu siteye girin lütfen.Geçmiştemilletimize yapılanları unutmamamız, unutturmamamız, tarihten ders alarak bugünde gelecektebilinçli olmamız gerekiyor.Saygılarımla...
    SMMM İsmail ERDOĞAN

Müdavim Üye
    Nereden
    TÜRKİYE
    lütfen buraya konu dışı politika bulaştırmayalım.Bunları siyasi platformlarda yapalım. Edited by: iyil

Kıdemli Üye
    Nereden
    Ankara
    Ermenilerden özür dilemek çok yanlış olur ermeni çetelerinin katlettiği vatandaşlarımızın yurtdışında asala tarafından şehit edilen diplomatlarımızın kemikleri sızlar. Bizden kim özür dileyecek? Avrupalılar ülkemizi işgal ettiğinde ne işkenceler etmişler sonra rumelide bulgarların eğe de yunanlıların yaptıkları ne olacak bizden kim özür dileyecek? Bu özür dileyelim diyenler bizim aydınımız flan olamaz...

Müdavim Üye
    Nereden
    Beypazarı
    Amacım siyaset yapmak değil herhangi bir siyasi görüşü savunarak bunları yazmadım. Şehitler ölmez vatan bölünmez lafı slogan olarak kalmamalı vatanı seven herkes bilinçli olmalı ki bu tür oyunlara gelmeyelim.
    SMMM İsmail ERDOĞAN

Müdavim Üye
    Nereden
    Kayseri
    Sn İserdogan katkılarınınzdan dolayı teşekkür ederim,Şahsım adına tamamen size katılıyorum...

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    arkadaşlar ne aydını, kimin aydını, kaç vatlık aydınlık, kime aydın, neye göre aydın, 1 watlık güç ile ne kadar bir yer aydınlanır. aydın dediğin 100 watt olur. halka inat halktan kopuk yaşayarak, objektiflikten zerre nasibin almamış, hayat boyu bir yerlere gelmek için piyonluğa meslek edinmiş satılık insanların kendini ilan etmesi ile olmaz.
    TÜRMOB'UN; YMM OLMAYAN, YETİM ÜYESİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR BİR FANİ...

Müdavim Üye
    Nereden
    Nevşehir
    arkadaşlar sitenin platformun dışına çıktık pardon. site yönetimi ve meslektaşlarım kusura bakmayın. bamtelime geldi.
    TÜRMOB'UN; YMM OLMAYAN, YETİM ÜYESİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR BİR FANİ...