Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum da Siyasi Sloganlar

Müdavim Üye
    Herkese iyi günler.. burası mevzuat tartışma, bilgi paylaşma,yardımlaşma ve meslekidayanışma sitesi oldugu için üyelerin imzalarının altında siyasi imge kullanmaları ve sloganvari yazılar yazmaları (Türkiye Türklerindir , Ne Mutlu Türküm Diyene ,uluyan kurt resmi v.b. ) biraz tuhafıma gitti... ve açıkça söylemek gerekirse bundan rahatsızlık ta duydum, mesela ben Türk değilim KÜRDÜM, Türkiye benim olmuyormu, yada bende imzamın altına Ne Mutlu KÜRDÜM Diyene, diye bir imza atsam sitenin ruhuna uygun olur mu..?

O yazıları yazanlara'da yazmayan duyarlı ve sağduyulu ÜSTAD'larımada saygılarımla

Üye
    Size aynen katılıyorum sayın onur...
    siyasi slogan ve işaretlerin kullanılması son derece rahatsızlık verici, yöneticilerin buna bir çözüm bulmalarını canı gönülden istiyorum... Ayyıldız dışında siyasi işaret kullanılmasın saygılarımla

Moderatör KAYALI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkiye
    Alıntı onuronur Nickli Üyeden Alıntı
    Herkese iyi günler.. burası mevzuat tartışma, bilgi paylaşma,yardımlaşma ve meslekidayanışma sitesi oldugu için üyelerin imzalarının altında siyasi imge kullanmaları ve sloganvari yazılar yazmaları (Türkiye Türklerindir , Ne Mutlu Türküm Diyene ,uluyan kurt resmi v.b. ) biraz tuhafıma gitti... ve açıkça söylemek gerekirse bundan rahatsızlık ta duydum, mesela ben Türk değilim KÜRDÜM, Türkiye benim olmuyormu, yada bende imzamın altına Ne Mutlu KÜRDÜM Diyene, diye bir imza atsam sitenin ruhuna uygun olur mu..?

O yazıları yazanlara'da yazmayan duyarlı ve sağduyulu ÜSTAD'larımada saygılarımla

Müdavim Üye
    Neden bunları büyütmüşsünüz... benim Türk olmamam sizi rahatsız mı etti..? yoksa yanlış birseymi yazdımda fakındamı değilim

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı onuronur Nickli Üyeden Alıntı
    O yazıları yazanlara'da yazmayan duyarlı ve sağduyulu ÜSTAD'larımada saygılarımla.
    sayın onuronur,
    bu sitede yazan arkadaşlarımız vatanını milletini seven, devletine bayrağına bağlı, şehitlerimize saygı duyan kişilerdir, hepimiz Türküz ve Türkiyede aynı bayrak altında yaşıyoruz, Türklüğümüzle gurur duyuyoruz,sizin siyasi imge dediğiniz şeyler bizim özümüz,kanımız, bizler bundan rahatsızlık duymuyoruz, herhalde " ne mutlu Fransızım " yazmamız uygun düşmez...Bu sitede bugüne kadar sizden başka kimse bu başlıklabir konu açmadı, demekki sadece sizin tuhafınıza gitmiş, aynı bayrak altında birlik ve beraberlik içinde ekmeğimizin peşindeyiz,bu sitenin genel görüşü budur, olması gerekende zaten budur, sizde istediğiniziyazabilirsiniz,

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Kıdemli Üye
    Nereden
    MUHASEBE
    hiçte tuhaf değil, lazdan tut arnavuta,çerkezine kadar herkes yazıyor "Ne Mutlu Türküm diyene" ne varmış bunda, uluyan kurt resminde, Türkiye Türklerindir, Türkiye "Hilal ve Yıldızı" kabul edenlerindir, hepside Türkiye bizim diyor,biz bir bütünüz, ne mutlu lazım ya da çerkezimmi yazacak, onlar zaten ben lazım çerkezim vs.diyebiliyor rahatlıkla, bu Ülkenin Adı Türkiye, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı isen Türkiye Türklerindir rahatlıkla söyleyebilirsin, ama ben kürdümde diyebilirsin,hepimiznasıl bir davranış gösteriyorsak, bir ülkenin çatısı altında toplanan herkes diyebilir, bu ülkede hepimiz bir çatı altında isek herkes bu ülkenin kurallarına uymak zorunda, nasılki bir blokta herkes nasıl otururken kurallara uyuyursa, uymayan olursada imza toplanır bloktan attırılır, yani kafasına göre gürültü patırtı yapamaz vs.aynı bunun gibi,

çok abartmadınmı şimdi bu durumu, hemde böyle birsitede,

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Son dönemde ülkenin üzerinde oynanan bölücü faaliyetler, "Türküm" veya "Kürdüm" demeyi bölücü bir eylem olarak algılamamıza neden olmaktadır.Türkü, Kürdü, Çerkezi, Azerisi bu ülkenin bütünlüğü için şehit olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Sayın Onur, sizin konunuz403sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu ile ilgili. Bu ülke topraklarında, bu bayrak altında yaşayan her vatandaş bu kanunlara tabidir ve kanuna göre Türk Vatandaşıdır. Forumda görülen simgeler, cümleler ayrımcı veya bölücülük için değil, bu bütünlüğü korumak için sarf edilmektedir.
    Tartışacağımız diğer bir gerçekte, onuronur ile Aylinstajer'in aynı İp'ye yani aynı modemden yazdıkları gerçeği...

Bu konuyu hassasiyetinden dolayı kitliyorum.
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.