Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LUCA HAKKINDA

Müdavim Üye
    LUCA ARAŞTIRDIM AMA MALASEF EĞİTİM VİDEOSU BULAMADIM NASIL DEFTER İŞLENİYOR.
    BU PROGRAMI KULLANAN VARSA EĞİTİM KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN..

Üye
    Nereden
    Bursa

Lucayı aldığınızda kullanım cdci veriyorlar.Demolarıda yok.Daha önceden demo varmış,birtakım sorunlardan dolayı vermiyorlar artık.Lucayı kullanan meslek mensubundan cdyi tedarik edebilirsiniz.

Müdavim Üye
    bize vermediler elinizde varsa yada bula bilirsek..

Üye
    Nereden
    ÖZEL
    .....luca programın içerisinde aklına hangi işlem geldiyse, programın üst sütünunda eğitim videosu gayet sade ve anlaşılabir dille anlatıyor....ve işlemin yardım sütünadatıkladığında da hangi işlemi yapıyorsan sana yardımcı oluyor....Bizde daha önce eta programı kullanıyorduk...çok zorlanıyorduk işleri yetiştiremiyorduk.....ama luca pragramının tamamını bir sene içerisinde kavradım....işlerimi çok rahat bir şekilde yetiştiriyorum....çok basit bir program..herşeyi otomatik yapıyor....çünkü herşeyi güncel ve internet ortamı olmasıda ayrı bir faktör....ne diyeyim çok güzel program...saygılarımla

Müdavim Üye
    LUCA ALIŞ FATURALARI 1,8,18,0 HIZ FİŞ OLARAK İŞLEMEK HAKKINDA YARDIMCI OLURSANIZ..

Yeni Üye
    Bende eta kullanıyorum luca nın deneme sürümü ya da demosu hala yokmu? Luca ya geçmeyi düşünüyoruz.

Kıdemli Üye
    Nereden
    izmir
    Kesinlikle luca çok pratik bi program herşey şablonlara bağlı....bi kereye mahsus doğru bilgileri girdikten sonra işlemlerinizi çok kolay yapabilirsiniz...tavisye ederim...biz 2010dan beri kullanıyoruz çok memnunuz...kolay gelsin herkeze....saygı ve sevgiler...
    \"Eğer uğrunda ölmeye hazır değilseniz, \"özgürlük\" kelimesini lûgatınızdan çıkarın malcom x\"Ölümü sevmeyişimizin bir sebebi de hiçliğimizi meydana vurması olsa gerek c. şahabettin