Sayfa 1 Toplam 37 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 365 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CEZALAR İÇİN BİR GİRİŞİM!

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Değerli Meslektaşlarım,
    VUK Mük.355 maddeden dolayı (bende dahil)çoğumuz mağduruz. Mağduruz diyorum, bir beyanın unutulması veya bir bildirim süresinde verilmemesinin cezası 1.490YTL olmamalı. Ne kazanıyoruz ki, ne vereceğiz...

Değerli Yalçın Önder Üstad şöyle yazmış,
    Alıntı YALÇIN ÖNDER Nickli Üyeden Alıntı
    "Tabii ki hukuksal olarak bir vergi mahkmesi hakimi burda yazılanları okusaydı: meslek mensuplarınınkarşılaşabileceği cezaların ne kadar olacağını bilememelerini ve nedenlerini anlasaydı, inanınızsadece CEZALARIN BELİRSİZLİĞİ nedeniyle açacağınız davayı kazanabilirdiniz.
    Bu yazısı üzerine Yalçın ÖNDER üstadı aradım. Ne yapılabilir diye. Oda öncelikle, basındavergi konusundayazan, üniversitelerdebu alanda eğitim veren, vergi konseyini oluşturan yani aklınıza bunu dillendirebilecek üstadların hocaların e-posta adreslerine sıkıntımızı büyük bir kitle ile iletmemizin etkili olacağını söyledi.

Çevrenizdeki üniversitelerde veya şahsen tanıdığınız veya basından izlediğiniz bu hocalarımızıne-posta adreslerini bu konuda toplayacağım. (Örneğin Şükrü Kızılot, Veysi Seviğ gibi...) Eğer bu Hocaların adreslerinikonuya yazmak yerine<< buradan>> bana özel mesaj atarakpaylaşmanızda mümkündür.

NOT: Bazı arkadaşlarımız yanlış anlayıp kendi e-postalarını özelden bana vermektedirler. Sadece hocaların e-posta adreslerini vermeniz gerekiyor. (Örneğin; Skizilot@yaklasim.comgibi)

Ayrıca, değişik bir öneriniz olursada paylaşmanızı beklerim.

NOT: Bu adreleribirleştirip bir yazılım ile e-posta formu hazırlatacağım. Sonra bu formu sitede kullanıma açacağım. Tek tıklama ilemesajlar ilgililere ulaşacaktır.
    Saygılarımla,

Değerli Arkadaşlar,
    102 e-posta adresi hazır. Geriye Değerli Yalçın Önder üstadın bir metin hazırlaması kaldı

skizilot@yaklasim.com,abumin@e-kolay.net,ahmeterol@ahmeterol.com.tr,ahmet.kavak@t r.pwc.com,
    akif.akarca@alfaymm.com,altararpaci@yahoo.com,bdog rusoz@referansgazetesi.com,
    bilgi@baykaraymm.com,cem.tekin@mynet.com,engmly@gm ail.com,baskan@evdb.gov.tr,
    huzelturk@superonline.com,h.hakankivanc@gmail.com, kirmizitoprak65@hotmail.com,
    purymm@purymm.com,huseyin.yildiz@aksam.com.tr,huse yin-yildiz@superonline.com,
    kyilmaz@takvim.com.tr,info@ky-ymm.com,levent.gencyurek@atlasymm.com.tr,
    gencyurek@yahoo.com,maktas978@gmail.com,mehmeta59@ yahoo.com,must.lale@hotmail.com,
    bdo.denet@bdodenet.com.tr,mustafa.uysal@dunya.com, oguzcetinkaya@cetinkaya.av.tr,
    obatirel@iticu.edu.tr,ozgurbiyan@vergidanismani.co m,ozgurbiyan@hotmail.com,
    recep.biyik@tr.pwc.com,kanitymm@superonline.com.tr ,sefikcakmak@hotmail.com,
    ssenalp@ubdt.com.tr,t.apak@superonline.com,veysise vig@referansgazetesi.com,
    agercek@uludag.edu.tr,akirman@gsu.edu.tr,billuryal ti@ttnet.net.tr,hukuk@gazi.edu.tr,
    ccan.aktan@deu.edu.tr,dgokbel@anadolu.edu.tr,dseny uz@uludag.edu.tr,
    ekaraılmazlar@pamukkale.edu.tr,hukuk_dekan@istanbu l.edu.tr,fazilt@ogu.edu.tr,
    fundabasaran@hotmail.com,f.basaran@iku.edu.tr,gkap lan@dicle.edu.tr,
    hakanfurtun@gmail.com,izo40@hotmail.com,mehmet.tos uner@deu.edu.tr,
    mpalamut@uldudag.edu.tr,akkaya@law.ankara.edu.tr,s akalmustafa@hotmail.com,
    law@atilim.edu.tr,nisa@isnet.net.tr,bilici@hacette pe.edu.tr,necbag@hacettepe.edu.tr,
    nfalay@istanbul.edu.tr,caglayanhukuk.@yahoo.com,re fiayil@mail.cu.edu.tr,
    tberksoy@marmara.edu.tr,yusuf.karakoc@deu.edu.tr,y ogurlu@iticu.edu.tr,
    yucelogurlu@yahoo.com,vavek@vavek.org.tr,ahmet.yav uz@zaman.com.tr,ekonomi@aksam.com.tr,
    editor@aksam.com.tr,webmaster@aksam.com.tr,portal@ cumhuriyet.com.tr,aydin.turkmen@gunes.com,
    zelyut@gunes.com,aguclu@milliyet.com...illiyet.com.tr,
    guras@milliyet.com.tr,mtamer@milliyet.com.tr,mmuni r@milliyet.com.tr,hcelalguzel@yahoo.com,
    altan.oymen@radikal.com.tr,yorum@radikal.com.tr,me hmetaltan@stargazete.com,
    mkaraalioglu@stargazete.com,takvim@takvim.com.tr,
    mustafa.selcuk@tg.com.tr,serif.akcan@tg.com.tr,inf o@tg.com.tr,teknik@vakit.com.tr,
    bizeulasin@gazetevatan.com,f.koru@yenisafak.com.tr ,mozel@yenisafak.com.tr,fevziozturk@gmail.com,
    ngurdogan@yenisafak.com.tr,s.isiklar@zaman.com.tr, m.arat@zaman.com.tr,
    info@referansgazetesi.com,bilgi@gozlemgazetesi.com .tr,info@yaklasim.com,
    ekremsarisu@yaklasim.com,maliyor@maliyesigortayor. com.tr,asenel@cumhuriyet.edu.tr,
    icelebi@cumhuriyet.edu.tr,balaca@cumhuriyet.edu.tr,acakir@cumhuriyet.edu.tr,calisandünyasi@tg.com.tr

Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Üye
    Nereden
    Antalya
    Dikkat ediyorum sayın Gülşen tüm fikirleriniz gece geç saatlerde geliyor.

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir

iyiki varsınız Mustafa Bey.

Müdavim Üye
    Alıntı Mustafa Gülşen Nickli Üyeden Alıntı
    Gecenin sessizliği ilham kaynağı.
    bölesine bir paylaşım ortamının sorumlusu olmak bile takdire şayan birşeydir. hiç paylaşımınız olmasa bile böle bir sitenin kuruluşu ve devam etmesi için adım atmış olmanız dahi benim için gözümdeki size olan saygıyı en zirveye çıkaracak geçerli bir nedendir. ayrıca ben yağcılığı sevmem!!! tevazuda göstermem. ben yüreğimde olanı haykırırım. saygı ve sevgilerimle hocam....
    KAHROLSUN İSRAİL. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN.

Yeni Üye
    Çok teşekkürler üstadım inşallah bi sonuca ulaşırız çok maduruz bu belayı bi atlatabilsek inşallah

Müdavim Üye
    Nereden
    Muğla
    güzel fikir. tebrik ediyorum.
    insanlara paraya değer verdikleri gibi değer verenler onları çok çabuk harcarlar.(tonyali)

Kıdemli Üye
    Hepimizi için faydalı olacak bu girişiminizi destekliyor ve size teşekkür ediyoruz Mustafa Bey.

Kıdemli Üye
    Nereden
    İstanbul

Gece veya gündüz mesleki sorunlarımıza çözüm düşünen bir meslekdaşımız olduğundan dolayı ne mutlu bize teşekkürler

Yeni Üye
    Nereden
    Bursa
    çok güzel fikir. türmob un ve odaların halimizden anlayacağı yok zaten. Seçimler de geçti nasılsa. Bari kendi derdimizi kendimiz anlatalım.
    SKOÇER

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    inşaallah iyi sonuçlar alırız ben ümitliyim gücümüzü gösterelim artık
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç