Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İnternet Hızlanacakmış mış mış da mış mış

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Evet Arkadaşlar şu anda 20/07/2006 ve saat15:42 ve internette sayfaların bir çoğu açılmıyor.açılıyor ilerlemiyor falan filan. E beyanname yi hiç sormayın zaten daha oraya kapıdan girebilmiş değilim. Sayın binali bey önce hali hazırdaki interneti düzgün şekilde bir çalıştırsınlar ondan sonra hızlandırırlar.Zaten ucuzlama diye lanse edilmiş ama ben bir ucuzlama göremedim en çok kullanılan tarifebizlerin kullandığı sınırsız 256 mb bağlantıda bir değişiklikyokve ayrıca hızını arttırıyor ama bir ucuzlama yok. Bu Ülkede Ne Zaman Bir Şey Olsun Düzgün Yürüyecek.....
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Müdavim Üye
    Nereden
    Avanos
    Özüm sözüm
    sözüm TÜRKÇE

Müdavim Üye Hüseyin KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Sayın Hüseyin Bey,

İnternet erimişinde, internet hızı önemli fakat, birde şu var. (İçimizde bu konunun uzmanları da var.)

Web sayfasının hızı, aynı anda kaç kişi erişebilir gibi kapasiteler de önemli. Yani iş Telekomla bitmiyor tabi. Web sayfasını yapanların bu tür kapasiteleri de artırmaları gerekiyor.

Kapasitesinin üstünde kullanıcı sayısı aynı anda bir web sayfasına giriş yapmaya çalıştığında, sayfa çökebilir, erişim engellenebilir veya işlem yapamassınız.

Bu arada benayyanemelerimi bende yeni onaylayabildim daha.

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Biliyorum Kaya bey hepsinin farkındayım ama bazen insan çileden çıkıveriyor bir de beyannameyi beklerken bakanın açıklamasını okuyunca kan beynime sıçrayıverdi.Ama yinede dediğimin arkasındayım her zaman bu ülkede devlet vatandaşı bir şeylere bir yeniliğe zorlamıştır ama o devlet hiçbir zaman bu yeniliğe adapte olmada vatandaşın önüne geçememiştir. Mesela ssk e bildirge dedilerki şifre alacaksınız hay hay alalım şifre 45 günde çıkıyor diyeceksinizki son güne bırakmayın bırakmadık efenim şifre alınmaya başladığı tarihte başvurduk 45 günde aldık şifremizi. Ya şimdi madem bu mereti icat edeceksin senin elinde bütün işyerlerinin numarası var dimi herkesin şifresini belirle vatandaş gelince gir işyeri numarasını çıkar yazıcıdan ver eline bekleme olmasın dimi. Hala şifre almak için önce evrakı veriyoruz şifre 10-15 gün sonra geliyor adam ilk defa sigorta numarası alıp ilk defa ssk kaydı yaptırıyorya ondan bekliyoruz herhal. Bunun gibi şeyle yani konu dağıldı.Evet Vedop herkeze şifreyi zorladılar ama kendi latyapıları eksik bu sistemin kaç üyesi varsa aynı ad,nda bilgi alışverişinde bulunacağı hesaplanmalıydı bence.
    Neyse Herkeseİyi Akşamlar.
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Üye
    Nereden
    Turkiye
    Sayın muhasıp sıze tamamen katılıyorum.Devlet kendı koyduğu kuralları once tam anlamıyla kendısı uygulasın sora vatandaşından beklesın.Ne yazıkkı kanun başka dıyor uygulama başka
    zhlsyn

Kıdemli Üye
    Nereden
    Sakarya
    evet arkadaşım hızlanacak ama biz görecezmi bilmiyorum
    Tek Başına İktidar Mazot 1 YTL :))