Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FORUM SAYFASININ OTOMOTİK YENİLENMESİ

Müdavim Üye
    Nereden
    Malatya
    Arkadaşlar fikirlerinizi almak istedigimiz için bu konuyu açıyorum. Malumunuzdur forum sayfamızda yeni konuları ve mesajları görebilemek için kendimiz yenile yapmak zorundayız sürekli biz bunun yerine forum sayfasında sisteme bir yenileme özelligi konularak kendimiz hiçbirşey yapmadan kendi kendisine belli bir süre zarfında yenilenmesini böylece yeni konularıda daha kolay görebilecegimizi düşünüyorum sizlerin bu konuda görüşleriniz nedir_?

Müdavim Üye
    AYNI FİKİRDEYİM.KATILIYORUM.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Merhaba Arkadaşlar,
    F5 tuşuna basmak yeterli diye düşünüyorum. Kullanıcı iradesi dışında sayfanın yenilenmesini açıkca ben istemem. Ancakçoğunluğun talebine göre değerlendirelim...
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara

...... Vazgeçtim.
    Edited by: Ümit Yüksel
    SMMM Ümit YÜKSEL (Eski Hızlı ve Aktif Üye)

Müdavim Üye
    Nereden
    Malatya
    Ümit bey dışarıdan geldiginizde F5 yapıp kendiniz yeniliginde kaçırdıgınız mesajları yada konuları tek tek göstermiyor zaten size yine en son gönderilen mesaj sayfası karşınıza çıkacak...

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

https://www.mustafagulsen.com/yeni/default.aspana sayfadakiforumdan gelen son mesajlara bunu uyguladım... Ancak forum için halen soru işaretlerim var..

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Malatya
    Mustafa bey bu konu sabit kalsın ba-bs formu bitene kadar açık kalsın arkadaşlarının hepsi görüşlerini yazsınlar 5 kasımdan sonra duruma bakarız müsadeniz olursa eger...

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Tamam. Konu sabit...
    ------------------

Müdavim Üye
    Nereden
    Malatya
    Teşekkür Ederim...

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Firefox için bu uygulamanın ek birz kod yada yazılama gerek olmadan basit bir eklentiyle çöze biliriz.

Öncelikle;
    <ul ="home-download os_s"><li ="os_s"> <a href="https://www.mozilla.com/products/download.html?product=firefox-3.0.3&amp;os=win&amp;lang=tr" target="_blank"> Download Firefox - Free 3.0.3 for Windows <em ="download-lang">Turkish(7.1<abbr title="megabytes">MB</abbr>)
    [/i]</span></a>[/list]bu adresten fire fox indirip kura bilirsiniz.

Add to Firefox</span></span></span> burdan eklentiyi indire bilirsiniz.
    daha sonra yapmanız gerekenler.

<ul ="home-download os_s"><li ="os_s"> <a href="https://www.mozilla.com/products/download.html?product=firefox-3.0.3&amp;os=win&amp;lang=tr" target="_blank">
    <em ="download-lang">[/i]</span></a>[/list]
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com