Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne olacak bu işlerin piyasanın hali....

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Merhaba arkadaşlar üstatlar.

Denizlide gerçekten durum içler acısı bir hal almaya başladı. İşler iyice yavaşladı muhasebe paraları alınmıyor. Ama bizim kendi işlerimiz hiç yavaşlamadan sürüyor. Para almadan yada çekle senetle nereye kadar idare ederiz bilmiyorum. Ne olacak bu piyasanın hali?

Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Sayınüstadım bunun adı küresel mali kriz ne olacağına tüm dünya kafa yoruyor şu anda. Ankarada bazı müşterilerimiz hariç (Onlarda devletle iş yapıp düzenli ödeme alanlar) genelde mayıs/2008 den itibaren yaprak gibi döküldüler bizde muhasebe ücretlerimizi alamıyoruz 5 aydır vermiyorlar yada veremiyorlar sonuçta biz işe devam ediyoruz fakat kazancımızgeçimimize zor yetiyor.

Babam bazen diyor şu taksicinin oğlu ev almış yazlık almış paraya para demiyormuş diye valla yüzüm kızarıyor okadar yıl oku oku oku gel üstüne staj yeterlilik sınavını verkoskoca mali müşavir ol taksici ilk okul mezunu(Küçümsemek için söylemiyorum) adamın seçimihiç kafasını yormamış adam, sen onunkadar bile olama bide baban sana desin napıyon sen..........Verdiğin paraları alamadın daha...........Sen ne anlatırsan anlat şimdi..........
    Ben mevzuat biliyorum,ben kanun biliyorum ve tüm yeni uygulamaları anında hayata geçiriyorum.............Ama kimene ..........kimene ............Ne işe yarar.............
    Para varmı Para gerisi nazım hesap.
    Saygılarımla,
    Bizim Adımıza Layıkmı Kul Olup Durmak Gel Gidelim Altaya Ata Mirası Altın Tahta \'\'KARAKEDİ\'\'

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Bunu çok değerli bir üstada söylemiştim. Üstadım, paramı yener yoksa bilgimi? dedim, çocuk aklımla, oda "her zaman bilgi yener demişti" pazartesi duydum müşterileri devretmiş bi arkadaşına kahretmiş gitmiş. Şimdi düşünüyorum bu kadar mevzuatı ezberlicez diye harıl harıl okuyoruz acaba yanlış zamanda yanlış meslektemiyiz?
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com