Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: *** SİZEDE ÇIKABİLİR/ŞANSINIZI DENEYİN ***

Moderatör
    Nereden
    Antalya

arkadaşlar,
    BA BS formuydu, KDV beyannamesiydi, ramazan ayıydı, oruçtu derken zor günler geçiriyoruz, allah yardımcımız olsun, bu arada küçük bir hatırlatma yapıcam; sayısal loto 1.500.000,00.-YTL ve süper loto3.730.000,00.-YTL devir etti, şansınızı deneyin, belki bayrama zengin girebilirsiniz, çıkmazsa üzülmeyin, cebiniz zengin olmasada gönlünüz zengin olsun...

Müdavim Üye
    sayın özmen güzel dilekler bunlar.Ancak kendi adıma şans oyunu oynayacak fırsat bulamıyorum desem.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    Alıntı bora10 Nickli Üyeden Alıntı
    sayın özmen güzel dilekler bunlar.Ancak kendi adıma şans oyunu oynayacak fırsat bulamıyorum desem.
    Sayın bora10,
    fırsat bulamıyorum derken vaktinizmi yok? etrafınızda bayii mi yok?

Müdavim Üye
    sayın özmen hayatım boyunca bir kere bile şansın oyunu oynamadım. aslında oynadımda kendim için hiçbir zaman oynamadım.
    insan eğerki dağlar dereler tepeler aşarda onca yol kateddikten sonra küçükük bir gül bulur onu koparırsa. onu hemen korumasına alır. onu saksıya koyar sular, bakımını yapar. velhasıl kurumaması için elinden gelen herşeyi yapar.
    oysaki dağların ardından alınana bu bir adet gül bu kadar kıymetli olurken, insan hemen yanıbaşında bulsa yada bir başkasından alsa bu kadar kıymet vermez.

insanın elindekinin kıymetini bilmesi için, onu kendi elleri ile kazanması gerekir.
    anlaması içinse onu kaybetmesi gerekir. biz kaybedenlerden olmayız inşallah.
    tabi bu yazdıklarım beni şahsi görüşüm vede beni bağlar. saygılarımla üstadım.
    KAHROLSUN İSRAİL. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN.

Müdavim Üye
    Nereden
    Samsun
    DÜŞÜNÜYORUM DÜŞÜNÜYORUM DÜŞÜNÜYORUM altılı tutturmaktan başka çıkar yol bulamıyorum........
    bak yine DÜŞÜNMEYE başladım........

Müdavim Üye
    Alıntı Aydın ÖZMEN Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı bora10 Nickli Üyeden Alıntı
    Sayın bora10,
    fırsat bulamıyorum derken vaktinizmi yok? etrafınızda bayii mi yok?
    ETRAFTA BAYİİ ÇOK.AMA VAKİT YOK. TABİ İŞİN ESPRİSİ BU. ÇIKMIYACAĞI İÇİN OYNAMIYORUZ.ARA SIRA KAZI KAZAN.ONDADA 3 KEREYE KADAR AMORTİ.SONRASI YOK.

Moderatör
    Nereden
    Antalya
    bayilerin dediği gibi, " sizede çıkabilir " ama oynamak şartıyla...