Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: insanı hazırcılığa iten seviyesiz sorular

Kıdemli Üye
    Nereden
    Aksaray
    Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlarımı, saygılarımı sunuyorum. Bu forumdaki soru ve çözüm önerilerini bir süredir takip ediyorum. Herkes hazır pişmiş yemek istiyor. Oğuz beyin de bir forumda dediği gibi yorum sorularına maşaallah herkes cevap vermiye çalışıyor. Herkes sanki bu konuların uzmanı. Doğru bilgilerle yanlış bilgiler, zanlar, hepsi bir forumda ortalık toz duman oluyor. Soruyu soran kişi de ne yapacağını şaşırıyor.
    Diğer taraftan Bir konu soruluyor; sorunun soruluş şeklinden soruyu soranın bu konuda hiç bir bilgisinin olmadığı,belki bazı duyumları olduğu anlaşılıyor. Ama sorusunda da net cevaplar istiyor. bulamayınca da "yok mu kimse falan...." cevaplamak için hem bir zaman gerekli, soruyu soran kişide de bir seviye olması gerekli ki; cevaplar kısa zamanda yazılıp anlaşılsın.
    Ben kendim bu yorumu yaparken, sanki yukarıda bahsettiğim kişiler başkası falan zannetmeyiniz. Ben de bu gurupların içerisinde olduğumu düşünüyorum. Forumdaki bir soruyu okudum. Çok sinirlendim. cevap yazdım sonra tekrar sildim.ve yeni bir konu ile bu Ruh halimi sizlerle paylaşmak istedim. "İNSAN ALDIĞI HER DUYUMU " kendi bilgi süzgecinden geçirir sonra anlamadığı, kavrayamadığı yer olursa foruma soru şeklinde yazar. Belki de ben aşırı tepki verdim. Hepinizi seviyorum. Rabbım hepinizin işlerini kolaylaştırsın, Sevdiklerinize bağışlasın, İki cihanda mutlu etsin. Saygılarımla....

smmm.izzet çevik

Müdavim Üye
    Nereden
    ANKARA
    SAYIN ÇEVİK SİZE TAMAMAMEN KATILIYORUM. HATTA BENDE DAHİL DEDİĞİNİZ KISMINADA (BENDE DERKEN BEN KENDİMİ KATIYORUM YANLIŞ ANLAMAYIN). AMA NE KADAR KIZILIRSA KIZILSIN SEVİYESİZ KELİMESİ BANA BİRAZ AĞIR GELDİ.
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet\'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!