Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Sıkıştığınız Zaman Ne Zaman

Ziyaretci

O ZAMAN STAJYERLİKTEN YENİ ÇIKMIŞTIM. HENÜZ YERLERİ BİLMİYORDUM VE MÜKELLEFİMİZ EVRAKLARI GETİRMEMİŞTİ.PATRONUM ÖNCE MÜKELLEFTEN EVRAKLARI AL ORADA DOLDUR ORDAN VD GEÇ BEYANNAMEYİ VER DEMİŞTİ. SON GÜN O ZAMAN İNTERNETTEN DE VERMEK YOK TABİ MECBUR SIRADA BEKLENİLECEK PATRONUM BANA MÜKELLEFİN YERİ YALNIŞ TARİF ETMİŞ. ADAMIN YERİNİ BULANA KADAR CANIM ÇIKTI. SON 30 DK KALMIŞ VD KAPANMASINA BEN ANCA BİTİRDİM BEYAN HAZIRLAMAYI. SONRA KOŞA KOŞA VD NASIL GİTTİM BİLEMİYORUM. VE KUYRUKTA BAYAĞI Bİ FAZLA . MECBUR BEKLİYORSUN AMA KAN REVAN İÇİNDE TABİ. BENDEN ORADA RİCALAR OLDU BİZ BAŞKA YERDE BEKLEYECEĞİZ ŞU BEYANIDA VERİRMİSİN DEDİ . ALMIŞTIM TAM SIRA BANA GELDİ KADIN DEDİKİ BEN KAPATIYORUM BU KADAR DA BEYANI ALAMAM DEDİ TABİ İÇİNDE BENDE SADECEKENDİ BEYANNAMEMİALIN DEDİM. VERDİM KESTİRDİM TAHHAKUKU. TABİ BANA BEYANLARI VEREN KİŞİYİ BULAMADIM BIRAKMIŞTIM BANKOYA .ÖZÜR DİLERİM ONDAN AMA NE YAPAYIM YOKTU ETRAFTA ....................

Kıdemli Üye
    Nereden
    Bursa

patronum sağolsun son dakıka işlerine bayılır!...
    böyle zamanlarda çok sıkısıyor ve ayrıca çok sinir oluyorum
    \"SM DE DEĞİLİM SMMM DE !! YMM HİÇ DEĞİLİM, HATTA STAJYER BİLE DEĞİLİM. \"

Kıdemli Üye
    Nereden
    Konya

SIKIŞILIKTAN USANIP TATİL İSTEYEN ARKADAŞLARA BİZ OLMASSAK BU DEVLET PARA TOPLAYAMAZ DİYE TESELLİ BULAN erdalcinal_54 ARKADAŞIMA [img]smileys/smiley1.gif[/img]ARDAŞIM BİZ OLMAZSAK BİLE BU DEVLET PARA TOPLAR BİZE GEREK YOKKİ GEÇEN YILIN BEYANNAMELERİNİ ENFLASYON ORANINDA RIZAEN YENİDEN ARTTIRIVERİR TAMAM

Müdavim Üye
    her zman
    Edited by: fycky
    Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde, Herzaman Doğru Değildir
    Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!Ama unutmasınlar ki ßeni satanLarı ßen ßeLe$e veririm.....!!!!fycky

Ziyaretci

SAYIN fycky katılıyorum..Ama Bunu Mükellefe anlatmak çok zor yaptığınız bir iki işlem o kadar diyorlar..

Kıdemli Üye
    biz o kadar şanslı olamadık beyannamelerin son günü her zamanki gibi saat 24:00 kadar bürada harıl harıl hazırlıyoz beyannameleri yine bir gün 8 kişi paketleri hazırladı gönderdik bitti derken sevinirken 1 tane beyanname hemde 1.sınıf hata veriyor
    saat:23:40 arıyoruz vergi numarasından hangi şirket diye paketlerden
    saat:23:45 bulunuyor hatalı beyan hemen düzeltmesi yapılıyo paketleniyo
    saat.23:50 oany tuşuna başmadan 1 saniye önce tak oda ne
    inanamıyoruz ama elektrikler 1-2 saniyeliğine gidip geliyo eyvah
    neyse halen ümit var ana bilgisayar ve diğer bilgisayarlar açılıyo zaman nasıl geçiyo bi bilseniz tekrar internete girmeye çalışıyoruz ewet ewet tamam okey diyoruz
    haddiiii
    saat :24:01yasal süresi geçmiş özel e göre göndemek istiyormusunuz
    sonuçmu anlayacağınız özel usulsüzlük cezası yedik hemde hiç istemeden
    tabi sabah mesai başlar başlamaz sevgili patronumuz herkezi toplantıya gerisini siz tahmin edersiniz tabi yani anlıyacağınız ben bu kadar stres yüklü bir meslek daha görmedim hele son zamanlardaki muhasebe dalındaki uygulamaları dikkate alırsak