Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LÜTFEN OKUYUN

Ziyaretci

Değerli meslektaşlarım,
    Bu rahatsızlığımı bu forum köşesine yazmak istemezdim.Ama başka çarem kalmadı.
    Mesleğimizi ilgilendiren bir web sitesi (malihaber.com) olan alanda ppk terör örgütünün propogandasını yapılınca şaşkınlıktan ne yapacağımı şaşırdım.Lütfen yetkisi,bilgisi,veya tanıdıkları olan birileri varsa bu olayı dile getirip gerekli yere uyarılar yapsınlar.Ne demek istediğimi anlamanız için www.malihaber.comsitesine girmeniz gerekiyor.Mesleğimi ilgilendiren konuları içerdiğinden dolayı sürekli bu siteye girerim.Ama bugün resmen bir lanetli terör örgütünün hackerladığını görünce bir şekilde bu yapılan hakaret niteliğindeki olayı sizlerle paylaşmak istedim.Duyarlı bir T.C. vatandaşı olarak.

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul
    sayın,zeynepkah.

duyarlılığınız için teşekkürler.
    site yöneticileri gereğini yaparlar her halde ?sanırım amaçları çok girilen sitelere dadanarak örgüt propagandası yapmak.buradan sn.mustafa gülşen dostumuza bir an önce gerekli tedbirleri alması için ricada bulunalım.
    zira bu şekilde bir karşılaşma tüm forum üyelerimizi incitir.sanal alemin bu şekilde sürprizleri oluyor demekki.

yinede sağduyulu olmak zorundayız...

mehmet kaya

istmk

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Merhaba zeynep hanım duyarlı davraşınız için teşekür ederim. o siteyi heck etmişler umarım bizim sitemize zarar veren olmaz herkesi duyarlı davranmaya çağırıyorum.
    umarım diğer site bir an önce bu hacklerden kurtulur.
    saygılarımla.
    insanlar basaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, doldukça eğilirler

Müdavim Üye
    Nereden
    Bursa
    merhaba sayın zeynep hanım haklısınız inanın bende gördüm şok oldum . TÜRKİYE CUMHURİYETİ Bir bütündür bülünemez. bu vatan bize ecdadımızdan yadigar. ömür boyunca da öyle kalacaktır. gitsinler kendilerine başka yer bulsunlar. bizim vatanımızda yaşamaya hakları yok.
    S.M.M.M. ERDAL ERTAŞ - BURSA

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Rabbim iç ve dış düşmanlarımıza fırsat vermez inşallah.Kürdü ile Türkü ile bizler kardeşiz, kardeşliğimizi ve birlikteliğimizi kimzse bozamaz.

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR...

<font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Evet şu anda forum temiz
    <font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Ziyaretci
    sayın meslektaşlarım,
    hepimize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederim.
    Hiçbir örgüt,hiçbir devlet,bizim topraklarımızda illegal bir yapı oluşturamaz.Rabbim asla böyle birşeye fırsat vermez elbet.Ayrıca şehitlik mertebesi vatanıını düşmana karşı savunup uğrunda ve allah yolunda canını verenlerin ünvanıdır.Kimki onlar kimin memleketinde kimi,ve neyi savunup haşa şehit oluyorlar.
    Hepinize tekrar teşekkür ederim.(özellikle neyzen)

Ziyaretci
    sayın meslekdaşlar ..

hepimiz Türkiyemizde oynanan oyunlara karşı duyarlı olmalıyız..Bu vatan hepimizin..
    Gün birlik beraberlik günüdür.

Üye
    Nereden
    Turkiye

Bu duyarlılığınız için sizlere teşekkür etmek isterim.

Saygılarımla
    Şahabettin ŞAFAK
    MALİ MÜŞAVİR

Ziyaretci
    Değerli Meslektaşlarım,

Tarih tekerrürden ibarettir derlerya. Amaç yine provakatif eylemler ile halkı galeyana getirmek, bölmek parçalamak. Ancak yanlış site seçmişler. Siteniz ziyaretçileri geneli meslektaşlarımız. Eğitim almış, bilinçli. [img]smileys/smiley17.gif[/img]