Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Balıkçılar Buraya!!!

Üye
    Nereden
    Turkiye
    Bir hastalıktır balıkçılık, tutmak değil önemli olan, gidip deniz kokusunu içinde hissetmektir... Herşeye iyi gelir. Bir tane dahi balık tutamasan bütün stresin gider de o denizde, yanında götüreceğin arkadaşa dikkat etmek lazım. Stresten kurtulmak için gidilirken yanında ki insanın "yaw hiç balık yok hadi dönelim" demesi stresi daha çok arttırıyor. Elin dolu olarak dönmek te var, boş olarak dönmekte. Çoluk çocuğun dalga geçmesine muhatap olmak istemiyorsan en kötü ihtimal bir balık haline gidersin, değişik balıklardan biraz torbaya atarsın, elin dolu gidersin )) yalnız balığın ağzında yırtık yapmadan gidersen tongaya düşersin Bu da tutulamayan balık için bir teknik

Hepinize rasgele.....
    Aydın ÇAKAR

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Değerli balık avcıları.......

Balık avı zevkli olsa gerek.Sayın hemşehrim zazavununda dediği gibi biz balık'ları ancak balık pazarında görebiliyoruz.Gerçi bizdede keklik ve tavşan avı var ama,o da bana zevk vermez.

Sayın balık avcıları sizleri kıskanıyorum.
    <font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul

değerli dostlarım,değerli meslektaşlarım,
    anladığım kadarı ile her kesin bir deniz,balık ve dolaylı olarak tekne merakı var.
    dünyanın en güzel ahşap teknelerinin el işçiliği ile imal edildiği hakiki kestane ağaçlarından imal edilmiş,sandal,yat,balıkçı motorlarının üretildiği bir yerin insanıyım.
    ''''KURUCAŞİLE İŞİ TEKNE YAPIMI'nı duydunuz mu ? işte benim memleketim orası.
    sandal,balıkçı motoru,yat isteyenin adresi orası.merak eden arkadaşlar,www.attor.org.tr
    adresini ziyaret edebilirler.
    daha fazla bilgi almak isteyen dostlar ben denizin mkaya52@mynet.com adresime mail atabilirler.

mehmet kaya.

istmk

Yeni Üye
    Nereden
    Türkiye
    Sayın gülşen ,
    Biz hiç düşünmedik bak, hanımlara da alıştırmayı.
    Gerçekten güzel fikir
    akşam geç kalma derdi de olmaz hem. Biz bunu en kısa zamanda deneyelim.
    ama tekneyi büyük kiralamak lazım. o yönde araştırmalar yapalım.

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Değerli Meslektaşım Sayın Mehmet Kaya,
    Sitede bir problem var. Attor açılmadı.

Dilerseniz birazda fotoğraf paylaşalım,

https://www.mustafagulsen.com.tr/balik/palo1.jpgEdited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Kıdemli Üye

kışın soğuğunda konyaaltında 3 saat donduktan sonra sevgili eşim 1 tane yengeç tuttu. ewet yengeç. resminin kopyalamama yardımcı olursanız sevınrım. ordaki tüm balıkçılar şokta. tabiki bende 3 saat soğuktan donduktan sonra eve 1 tane yengeçle dönmek.....ama eşim balık tutmayı çooooooook sevıyor (hoş daha hiç tutamadık ama elbet o günlerde gelecek hevesini kırmıyorum)
    ve biz inatla kışın her pazar balık tutmaya-tutamamaya- gideriz

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Ama Sayın Saybel neden kışın şu canım yaz aylarında da rahatlıkla balık tutulabiliyor anladığım kadarıyla kıyıdan avlamaktasınız şu vakitlerde kıyıdan eli boş dönmememiz gerekir diye düşünüyorum.
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Kıdemli Üye

sayın muhasip artık uzuuuuuuuun bir süre balığa çıkamıcaz 2 hafta sonra bir oğlumuz olacak inşallah..1-2 sene sonra hep beraber çıkarız yine. tabikii kıyıdan.

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Hayırlısıyla İnşallah.
    Umarım Size Sevgi Mutluluk ve Huzur getirir.
    Allahcümlemize Hayırlı Evlatlar NasipEtsin.
    "Aslında, Bir Çocuğa "YOK" Demekmiş En Zor Olan... hsyn_

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Allah size ve eşinize oğlunuzu bağışlasın. İsmiyle büyüsün...
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.