Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni bir dolandırıcılık yöntemi

Üye
    Nereden
    Türkiye

Arkadaşlar acaba sadece benim başımamı geliyo bilmem ama iki tane mükellefimizi muhasebeden geliyoz diye 50-100 ne koparırlarsa alıyorlarmış.
    bana ilginç gelen kısmı benim para alamadığım müşterilerden para toplamış helal olsun valla

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir

senin mükellefin senden geldiğini nerden biliyorki vermiş bence benim müşterilerim ben aramadan şu insanlara ver diye kimseye bir şey vermez
    Düşmanlarımıza tek bir borcumuz var: onlara karşı adil olmak\'\' Bilge Kral - Aliya İzzetbegoviç

Üye
    Nereden
    Türkiye
    oda mükellefin saflığı ne diyeyim

Ziyaretci
    aynı olay geçen ay benim müşterimede oldu.İşin kötüsü faturalarıda almış.Ne kadar çok uğraştım bi bilseniz.

Müdavim Üye
    Nereden
    Ankara
    Müşteriniz hakikaten bayağı safmış .Nasıl sizi veya çalışanlarınızı tanımıyormu ?

SMMM Ümit YÜKSEL (Eski Hızlı ve Aktif Üye)

Müdavim Üye
    haketten müthiş yöntem okuyunca baya güldüm bide bizim başımıza gelirse dedim
    ama şu var ki inanın bizim mükellefler hiç görmediği elamana para vermez eğer ilk görüyorsada arar bu kim diye enteresan geldi bana açıkçası

Ziyaretci

Bizim Mükellefler bırak bi başkasına para vermeyi,10 defa ayağına gittiğimiz halde bile zor alıyoruz...

Ziyaretci
    Kadının kafasını kaşımaya vakti yok ben bile giderim kendi işimi kendim görürüm:Boş anına gelmiş işte sonra beni aradı bu yeni eleman mı diye ama artık çok geçti.O da buna ders oldu.

Ziyaretci

Sonuçda bence bu mükellefle ilgili bende de bazı mükellefler var elemana para verirken en az iki kere arar teyit alır sonra verir.Ama bazısıda her gelene para verir:ilginç durum ne diyeyim

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    şimdi bu yazdıklarınızı dolandırıclar okuduysa, kendilerine yeni yöntem çıkartırlar aman dikkat[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com