Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 175 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRANSFER FİYATLANDIRMASI VE ÖRTÜLÜ KAZANÇ

Müdavim Üye
    pardon örtülü sermaye değil öz sermaye özür dilerim. örtülü sermaye kavramı geçen her yeri öz sermaye olarak değerlendirin..
    KAHROLSUN İSRAİL. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN. AMİN.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Turkiye

okudukca karıstırıyoz ya ne bu bee
    Kendi iyiliklerinin hafızı olmak marifet değildir...

Müdavim Üye
    Nereden
    Edirne
    ARKADAŞLAR TRANSFER FİYATLANDIRMASI VE ÖRTÜLÜ KAZANÇ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR 14.08.2008 TARİHİNE KADAR VERİLECEK OLAN GEÇİCİ VERGİ BEYANNAMESİ İLE EKİNDE VERİLECEK DİYE BİLİYORUM. OYSA ŞU ANDA GEÇİCİ VERGİ BEYANNAMESİ GÖNDERENLER VAR.YENİ ŞEKLİ İLE GEÇİCİ VERGİ BEYANNAMESİ HENÜZ E BİLDİRGEDE YOK DİYE BİLİYORUM.FİKRİNİZ NEDİR.
    Tüm Meslek Mensuplarına Başarılar.

Müdavim Üye
    programı gücellememişiniz sayın nasuh. ebeyanı güncelleyin. gerçi bende tam olarak uzun araştırmalar sonunda taşları yerine oturttum sayılır. odanın mali danışmanı ile sırf bu konu üzerine randovu alıp yzyüze görüştüm. alo maliyeydi mevzuat siteleri derken şükür taşları yerine oturttum. ama yinede hata yapmak istemiyorum. bu konuda haa ısrarla görüş istememin sebebide bundan. ama malesef meslektaşlarımızın işleri başlarından aşkın olduğu için bu konu üzerinde derinlemesine inceleme yapan yok sanırım. heralde türkiyede bu konuyu harıl harıl araştıran tek kişi benim. o kadar mevzuat sitesinde o kadar muhasebeci arkadaşa danışki daha tebliği bir kerecik olsun okumayanlar bile var. bana soruyor oda ney diye)))))))))

Müdavim Üye
    Nereden
    Edirne
    SAYIN REAL ŞİMDİ PROĞRAMI GÜNCELLEDİM.YARIN SİZİNLE BU KONUYU BURADAN TARTIŞALIMMI. YANİ TRANSFER KONUSUNU. BENDE UZUN ZAMANDIR PEŞİNDEYİM ÇÜNKÜ

Müdavim Üye
    olur ben kafama takılanları size siz kafanıza takılanları ban sorun karşılıklı bir bakalım ney neymiş. hatta gerekirse msn de bile görüşürüz sizinlen. ama dediğiniz gibi yarın olursa daha iyi olur. bu gün kandil biraz erken gideceğim. bu vesileyle kandilinizde mubarek olsun.

Müdavim Üye
    Nereden
    Edirne
    sizin ve tüm arkadaşlarımızın kandili kurlu olsun.BU ARADA SAYIN REAL İLE YAPACAĞIMIZ TARTIŞMAYA TÜM ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUM. TARTIŞARAK DOĞRUYU BULALIM.

Müdavim Üye
    Nereden
    Edirne
    ÖZÜR DİLERİM.KUTLU OLSUN DEMEK İSTEDİM.

Müdavim Üye

transfer fiyatlandırmasi ile ilgili https://media.tesmer.org.tr/tfadresinde film yayımlanmış izlerseniz baya bilgi sahibi olacağınız kanaatindeyim

Müdavim Üye
    linki açmıyor kardeş linkinde bir sorun var sanırım