Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bi Soru Sorsam

Yeni Üye
    Nereden
    Gaziantep

BEN BU MESLEĞE BU 2 YIL ÖNCE BAŞLADIM VEDE ÇOK SEVİYORUM YANLIZ BENİM TAKILDIĞIM NOKTALARDA KİMDEN YARDIM ALABİLECEĞİMİ BİLMİYORUM BEN BU MESLEKTE YETİŞMEKETE İSTİYORUMM BANA YARDIMCI OLABİLECEK ABİLERİM VARMI ACAABA ONU ÖĞRENECEKTİM?
    YA BEN BU MESLEĞİ NEDEN BU KADAR ÇOK SEVİYORUM..?

Müdavim Üye
    Nereden
    İzmir
    site bu amaçla kurulmuş zaten , burda her sorunuza her ustattan yanıt bulabılirsiniz....zaten uye olma amacınızda bu olsa gerek,sormanıza bıle gerek yok bana kım yardım edecek diye...
    hava çok sıcak ya :)

Ziyaretci

SORU SORARSAN CEVAPLANDIRILIR MERAK ETME

Müdavim Üye
    Nereden
    Konya
    Alıntı seyfullah_sisik Nickli Üyeden Alıntı

BEN BU MESLEĞE BU 2 YIL ÖNCE BAŞLADIM VEDE ÇOK SEVİYORUM YANLIZ BENİM TAKILDIĞIM NOKTALARDA KİMDEN YARDIM ALABİLECEĞİMİ BİLMİYORUM BEN BU MESLEKTE YETİŞMEKETE İSTİYORUMM BANA YARDIMCI OLABİLECEK ABİLERİM VARMI ACAABA ONU ÖĞRENECEKTİM?

Sayın seyfullah ;

Tüm forum üyeleri yardımlaşma ve paylaşım adına buradalar,başka amaçları zaten düşünülemez.

Burada yardımlaşma ve paylaşım adına sadece abi'lerin değil abla'larında var unutma....!

<font color=RED>Ahiret\'te Seni Kurtaracak Bir Eserin Olmadığı Takdirde Fani Dünyada Bıraktığın Eserlerede Kıymet Verme..!!! {Mesnev-i Nuriye}</font>

<font color=BLUE>SMMM Mehmet DEMİRAYAK </font>

Ziyaretci
    BAK ŞİMDİNE ABİSİ YA.. ...
    BİRDE SINIRLAMA EKLE BARİ 18-25 YAŞ ARASI ERKEKLER VE BAYANLAR CEVAP VERMESİN DİYE ...

Müdavim Üye
    Nereden
    Adana
    SLM
    SAYIN SEYFULLAH,
    GÜLDEN VE FERİDE HANIMA KATILIYORUM BURDA İSTEDİĞİN HER TÜRLÜ YARDIMI BULABİLECEĞİNİZE VE CEVAPLAR ALABİLECEĞİNİZ BİR FORUM.
    AYRICA UMARIM YANLIŞLIKLA TELAFUZ ETTİNİZ SANIRIM.
    BURASI SADECE ERKEKLERİN FORUMU DEĞİL. BAYAN ARKADAŞLARIMIZA SAYGISIZLIK OLUYOR KANAATİNDEYİM.
    İİ ÇALIŞMALAR.
    GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI GERÇEKLEŞTİR.
    TAM BAĞIMSIZ,ÇAĞDAŞ TÜRKİYE.