Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhasebe Meslek Mensuplarının Sorunları

Yeni Üye
    Sayın Muhasebeci;
    <?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-comfficeffice" />
    Muhasebe mesleğinin sorunlarını ortaya çıkarmak amacıyla aşağıdaki web sayfasında bilimsel nitelikli bir anket çalışması hazırlanmıştır. Ankete yapacağınız katkıdan dolayı şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ankete katılmak için www.muhasebe.9f.com adresine tıklayınız.

Dr. Mustafa AY
    Dr. Selahattin AVŞAROĞLU

NOT: lütfen çevrenizdeki muhasebe meslek mensuplarının da katılımını sağlayınız...

Müdavim Üye
    Nereden
    Denizli
    Bana da geldi bu anket. Geçen seferde buna benzer anketler vardı. Yardımcı olur diye doldurmuştum aradan 15 20 gün geçmeden ba/bs formlarını aylığa çevirdiler. Aman bu anketlerden benden uzak Allaha yakın olsun )
    Ferdi Arslanyolu
    www.mustafagulsen.com

Yeni Üye
    yok kardeş anket benim. üniversitede öğretim üyesiyim...tamamen bilimsel nitelikte ve bilimsel amaçlar için kullanılacaktır...hiç bir endişen olmasın...anket sonucunu bilimsel bir makale haline getirip türkiyedeki muhasebecilerin mesleki tükenmişliklerini ortaya koymayı amaçlıyorum...yapacağınız her bir anket çorbada bir tuzunuz olacağı anlamına gelmektedir...ilginize teşekkür ederim...

Dr. Mustafa AY

Müdavim Üye
    Nereden
    Karaman
    Sayın Dr. Mustafa Ay,

Ben de teşekkür ederim.

Bilimsel makalenize,forumda konu ile ilgili bir çok alt başlıklarda dile getirilenler de yardımcı olacaktır.

Kolay gelsin.

AHMET AKCA
    SMMM

Müdavim Üye

öncelikle ilginize teşekkür ederiz hocam. yanlız linki tam verin başka sitelerdede yayınladıysanız düzeltin bence. çünkü verdiğiniz linke tıklayınca otomatik tamamlama devreye girmiyor ede linki açmıyor. ankete katılmak isteyen değerli meşlektaşlarım ulaşabileceğiniz link aşağıdadır:
    https://www.muhasebe.9f.com
    GÜZEL OLANDAN YANLIZCA GÜZEL DOĞAR!!!! NERDESİN EYYY!! GÜZELLER GÜZELİ. GÖNLÜM OLANCA GÜZELLİĞİ İLE SENİN GÜZELLİĞİNİ ARAR!!!!!

Yeni Üye
    teşekkür ederim uyardığınız ve düzelttiğiniz için...