Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sonunda istifamı verecem

Müdavim Üye

sayın mustafa hocam. artık sitenizin kahrını çekemiyorum. sonunda istifamı verecem)) ya bu sitenin üstünde nazar felanmı var. siz siteye format attırdıkça site daha bir yavaşlıyor)) artık şu hız meselesine bulun lütfen bir çare))) bir tıklıyo 5 dakka sonra sayfa anca açılıyor...
    GÜZEL OLANDAN YANLIZCA GÜZEL DOĞAR!!!! NERDESİN EYYY!! GÜZELLER GÜZELİ. GÖNLÜM OLANCA GÜZELLİĞİ İLE SENİN GÜZELLİĞİNİ ARAR!!!!!

Admin Hüseyin URAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Sayın İhlas,
    Malum bizlerde birer muhasebeciyiz, site işi ile ilgilenmek gerçekten çok vakit isteyen bir iş, malum kdvler,stpjllar,kurumlar falan derken siteye pek vakit ayıramıyoruz ama elimizden geldiğincede sorunlarla ilgilenmeye çalışıyoruz sorunun halen neden olduğu çözülmüş değil inşallah mayıs ayında tüm sorunları yavaş yavaş çözeceğiz hele şu kurumları bi bitirelim.
    Hüseyin URAY
    SMMM / KONYA

www.mustafagulsen.com

Müdavim Üye
    teşekkür ederim sayın uray. birbirimize yakın olsak gelir size işlerinizde yardımcı olurdum. çok şükür o sorunları atlattımnisan ait elimde sadece 4 tane kurumlar kaldı onlarıda verdimmi tamamdır işler. tek takıldığım nokta şu kurumlarla verilecek olan ek2 adlı tablo. şidilik boş geçtim süresi uzatıldığı için. tebliği kaç sefer okuduysam bir türlü benden ne istediğini anlayamıyorum) belkide yoğunluktandır ama kafam durdu inanın. üstüne birde bu site böle yavaş olunca ))) neyse size iyi çalışmalar allah kolaylık versin işlerinizde. siteniz gerçekten ama gerçekten çok güzel. inanmazsınız belki ama yaklaşık olarak 11 senenin bilgisayarla ve internetle iç içeyim. bu güne kadar beni en çok mübtela eden daha dıoğrusu bağlayan site bu site oldu. bu sizin başarınız. başarılarınızın devamını dilerim.... Edited by: İHLAS
    GÜZEL OLANDAN YANLIZCA GÜZEL DOĞAR!!!! NERDESİN EYYY!! GÜZELLER GÜZELİ. GÖNLÜM OLANCA GÜZELLİĞİ İLE SENİN GÜZELLİĞİNİ ARAR!!!!!

Yeni Üye
    Site baya hızlı