Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ODALARA BİR ÖNERİ! FAALİYET RAPORLARI İNT

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey

Değerli Meslektaşlarım,
    Oda Genel kurul öncesi SMMM oda yönetimleri, Oda Faaliyet Raporlarını hazırlamaktadırlar. Bu yıl Antalya Odası sanırım bir ilki yapacak. (Başka bir odada duymadım. Varsa onlarıda tebrik ederim.)

Antalya Odası Sekreteri Sayın Seyit Karacan ile görüşmemizde "Oda faaliyet raporlarını", CD ortamında ve internet ortamında hazırlayacaklarını söylemiştir. Bana göre yerinde bir karar olmuş. Tebrik ederim.

2500 üyeli Antalya odamıza12.500 YTL Kitap Bedeli + 500 YTL ulaşım = 13.000 YTLve postalamak için yapılacak işgücündentasarrufyapılacaktır. (Yok olan ağaçları ve ithal edilen boyaların detayına girmiyorum)

Kabaca 5,30 YTL üye başı maliyet düşünülürse 70.000x 5,30 = 371.000YTL odalar genelinde tasarruf yapılması mümkün görülmektedir.

Bu nedenle sizlerden ricam, odanız yönetimi ile görüşerek bu yıl kitapları internette yayınlamalarını istemenizdir. Tabi ki takdiri oda yönetimlerine bırakıyorum.
    Saygılarımla,
    Edited by: Mustafa Gülşen
    ------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Iğdır
    üstad odalar bizim için ne yapmış ki siz böyle bir öneride bulunuyorsunuz.Niye ne tür sıkıntılarımızın varlığından habersizmisiniz?
    ALLAH\'ım beni kötü insanlardan uzak tuttuğundan dolayı sana minnettarım...

Yönetici
    Nereden
    Antalya, Turkey
    Sayın Gökhan,
    Oda komisyonlarında görevli biri olarak, Odaların çalışmadığı genellemesine katılamayacağım. Eğer kendi odanızın çalışmadını düşünüyorsanız, o zaman sizin gibi düşünen arkadaşlarınızla bir olupodanın daha iyi çalışması için muhalefet rolünü üstlenmeniz gerektiğini düşünüyorum. Forum alanlarında yaptığımız eleştiriler buralardan dışarı çıkması mümkün değildir.

Cem Yılmaz'ın bir reklamı vardı. "Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz!" diye. Sizin gibi mesleğine duyarlı meslek mensuplarını genel kurulllarda, muhalefet saflarında görmek isteriz.( Bunları gayet iyi niyetli ve açık yüreklilikle söylüyorum. Sizi hafife aldığımı düşünmeyin)

Öneri, size göre hafif kalmış olabilir. Saygı duyarım. Daha yüzlerce ciddi problemlerimizolabilir. Ben sadece odamızda gördüğüm bu uygulamayı buradan bir sinerji yaratıp diğer odalarada yaymaya çalışıyordum.

Saygıyla,

------------------
    Uyarı: Kişi veya kurumları eleştiri taşıyan mesajların altında eğer imza yok ise, gerekli görüldüğü zaman mesajlara forum yetkililerince uyarısız müdehale yapılacaktır.

Müdavim Üye
    Nereden
    Iğdır
    üstad mayısta piste çıkacağız ama doğru işler yapma amacı ile bakalım destek doğruluktan yana mı yoksa düzensizlikten yanamı olacak size mesaj atarım o zaman
    ALLAH\'ım beni kötü insanlardan uzak tuttuğundan dolayı sana minnettarım...

Müdavim Üye
    Nereden
    Antalya
    Antalya odamız hakkında bir iki kelimede ben etmek isterim. Antalya odamızın yaptıkları gerçekten takdire şayandır antalya da çalışan meslektaşlarım çok iyi bilirler ayrıca sayın Antalya odası sekreterimizin bu fikrini canı gönülden destekliyorum diger odalara örnek teşkil etmesi dileğiyle saygılar sunuyorum
    ns

Müdavim Üye
    Nereden
    İstanbul

Bu mevzuyu bizimle paylaştığınız için öncelikle Mustafa Gülşen üstadıma teşekkür ederim. Antalya smmm odasının çalışmasının tebrik ediyorum birileri bu iş için gerçekten ciddi bir zaman ayırmış onlarında eline ve ilmine sağlık. İnşallah çevreye karşı olan duyarlılığı İSMMMO'da gösterir. Saygılarımla.Edited by: kule
    Son nefese kadar eğitim.

Kıdemli Üye
    Nereden
    Hatay

MERHABA, SAYIN ÜSTADLAR.
    BU KONUYA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ HASSASİYETTEN DOLAYI ÖNCELİKLE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.MUSTAFA ÜSTADIMIZIN BİZİMLE PAYLAŞTIĞI KONU GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ VE GÜZEL, BENDE BİR ODA YÖNETİCİSİ OLARAK BU KONU ÜZERİNDE ÇALIŞACAĞIMI BİLDİRİR, HEPİNİZE SAYGILAR SUNARIM.

Üye
    Nereden
    Balıkesir

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Lütfen, odalarımızı yıpratıcı cümleler kurmayalım. Bunun yeri genel kurullardır. İddialarınızı oralarda söyleyinki muhatabının cevap verme hakkı olsun. Burada, yöneticilere savunma hakkı tanımamış oluyoruz.Edited by: Mustafa Gülşen

Müdavim Üye
    Nereden
    METALLAND
    burda önemli olan israftan kaçınmaktır,ve iyi bir uygulama.odanın yaptığı iyi yada kötü şeylerin önemi yok şuan.
    Tek DİL,Tek DEVLET,Tek ÖNDER
    ŞEREF,ONUR,FANATİZM,GÜÇ,İNANÇ
    Osttürkischen Waffen-Verbände der SS

Müdavim Üye hust59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul / Bolu
    İsraf haramdır.
    Diğer oda lara da örnek olmasıni temenni ederim.
    Mustafa kardeşimi kutlarım.

Hüseyin ÜST
    S.M.M.M. İstanbul